Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Fanoušci Ulice v šoku! Solaříková zveřejnila fotku, na které vypadá, že je zase oplácaná. Co se jí stalo?

Přibrala zase?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 16 fotografií
Herečka z Ulice Patricie Solaříková (28) měla posledních pár let problémy s váhou. Snažila se dlouhou dobu hubnout a pořád se jí to nedařilo. Pak ale překvapila a přebytečných kil se skutečně dokázala zbavit. Nyní všechny fanoušky šokovala! Zveřejnila totiž fotografii, na které to vypadá, že zase pořádně nakynula!

Herečka, kterou všichni známe jako Terezu Jordánovou ze seriálu Ulice Patricie Solaříková (28), je opravdu kočka. Nebylo tomu tak ale vždy! Dlouho bojovala s nadbytečnými kily a nedařilo se jí hubnout. Později všechny překvapila a všechna přebytečná kila dokázala shodit. Stala se z ní štíhlá kost a po tom, co se zbavila kil navíc, získala i nabité sebevědomí. A chlapi se kolem ní začali konečně točit!

Jenže teď to vypadá, že svoje nejlepší časy už má za sebou. Na Instagramu totiž zveřejnila fotografii, která šokovala všechny její fanoušky! Fotí se naproti zrcadlu a vypadá, že má zase několik kil nahoře! Už z ní není tak štíhlá kost, pořád ale vypadá spokojeně. Že by za to mohl její přítel Marek Fryčák, do kterého je zamilovaná až po uši? Nebo za vše může jen špatné zrcadlo? Patricie ale nemusí zoufat, pořád to není tak hrozné, jako v minulosti. Jen aby to nenechala dojít zase až tak daleko.

Související články

Další články