Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Fanoušci Týnuš Třešničkové šílí: Poprvé od tragédie v Turecku ukázala odhalené tělo v plavkách

Týnuš to moc sluší.
Zdroj: Archiv Týnuš Třešničkové
+ Dalších 9 fotografií
Foto
V září to budou dva roky, kdy se youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková popálila na třiceti procentech těla v istanbulské restauraci. Od té doby ušla velký kus cesty, zocelila se jak psychicky, tak fyzicky vypadá stále lépe a lépe. Donedávna si ještě zjizvený krk zakrývala šátkem, teď se fanouškům odhalila v celé své kráse v jednodílných plavkách.

Její fanoušci ji zbožňují. Týnuš se dokázala vypořádat s ranami osudu a má ještě více obdivovatelů než před osudovou nehodou. Ve chvíli, kdy brunetka sdílela na sociální síti fotku v plavkách, strhla se pod ní lavina komplimentů.

Fanoušci ji podporují

"Tak to je bomba. Neskutečně nádherná," napsala Týnina sledující a to je jen zlomek z pochvalných komentářů. I když si Týnuš pomohla retuší, v nových plavkách je neskutečná kočka. Je vidět, že se dostává zpátky do formy, ve které byla před nehodou.

Týnuš má ve svých fanoušcích obrovskou oporu. Stačí jeden negativní komentář na její příspěvek a její věrní fanoušci okamžitě zakročí. Ostřejší debata se strhla i pod snímkem v plavkách. "A je to tu. Naše stará Týnuš, která má potřebu se pořád ukazovat. Sebeúcta žádná," napsal uživatel z anonymního profilu. Týnuš se fanoušci okamžitě zastali a na anonymovi nezůstala nit suchá.

Od tragédie ušla kus cesty

Při ohnivé show však došlo k tragédii. Barmanům se plameny vymkly z rukou a omylem se dostaly mezi přihlížející. Týnuš bohužel stála nejblíže baru a tak ji popálily na třiceti procentech těla. Zasažen byl především krk, ruce a dekolt. Do loňska se Týnuš léčila na klinice v Instanbulu. Od té doby chodí v Česku na estetické zákroky, které jí jizvy pomáhají zmírnit.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy