Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Fanoušci Survivoru v panice. Porazí Veve Vláďu a vyhraje celou show?

Veronika Přikrylová alias Veve nebyla rozhodně jednou z favoritek na celkové vítězství.
Zdroj: Se svolením TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Survivor

Survivor na TV Nova se blíží ke konci a všechny fanoušky zajímá, kdo se stane absolutním vítězem. Ačkoliv většina z nich sází na Vladimíra Čapka, jehož hra je téměř bezchybná, nemalé pochybnosti v nich nyní vyvolala Veve. Nejenže jako jediná se téměř ke své účasti v show nevyjadřuje, nyní na svém Instagramu nepřímo potvrdila, že se dostala až do finále. Podařilo se jí snad porazit mistra v získání individuálních imunit Vladimíra? 

Ačkoliv se jí její původní aliance s Enriquem a Aylin rozpadla hned v počátcích show, Veve se podařilo přežít až do závěru soutěže. A to i díky změně herní taktiky. Spolčila se totiž s Vladimírem, kterého do té doby považovala za svého úhlavního nepřítele a i díky němu se jí podařilo dostat nejen do sloučení, ale zdá se, že i do finále. To alespoň vyplývá z jejího vyjádření na Instagramu.

Právě tam se jí totiž jeden z jejích fanoušků zeptal, kdy bude moct popsat rozdíly mezi českým a zahraničním Survivorem. A Veronika Přikrylová alias Veve svou odpovědí všechny překvapila. Zatímco ostatním nedělá problém fanouškům odpovědět téměř na cokoliv, pokud nejde o prozrazení jména vítěze, ona mlžila.

Vyhraje Veve Survivora?

„Brzy. Musím počkat do posledního dílu v televizi,” napsala záhadně Veve, která tak dala průchod fanouškovským spekulacím, zda právě ona se nestane absolutním vítězem celé show.

Zajímavé je, že před několika dny Vladimír zase na Instagramu svým fanouškům naznačil, že právě Veve a Johy důvěřoval až příliš. „Byl jsem hubený a špinavý. A také jsem naivně věřil Veve a Johy,“ odpověděl zase na Instagramu Čapek svým fanouškům a hned se začalo spekulovat, zda pro něj hra neskončí před branami finále.

Vladimír Čapek vysvětlil svá slova

V rozhovoru pro eXtra.cz ale následně popřel, že by tím odhalil průběh další hry. „Reakce vychází z toho, jak jsem děvčata v tu dobu vnímal ve hře a co vidím teď v televizi. Teď mám možnost vidět jejich soukromé rozhovory na kameru. Moje vyjadřování na sociálních sítích je ke stavu odvysílaném v TV Nova, nikoli k Voyo. Následné spekulace fanoušků mě vlastně baví a patří to k tomu. My jsme taky na ostrově spekulovali každý den. Takže opravdu to nejde brát jako indicii k čemukoliv,” sdělil nám Vladimír, který je aktuálně hlavním favoritem na celkové vítězství a nejspíš mu ho přeje i nejvíc televizních diváků.

Tak se necháme překvapit, zda se vítězem stane právě on, nebo nakonec Veve, která je zatím tajemná jako hrad v Karpatech. Ať je to, jak chce, bude to určitě napínavé. Ve hře je totiž ještě Chili, které to zase nepřeje téměř nikdo. Výsledky bychom měli znát již 6. května. Diváci Voyo.cz snad o den dříve.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy