Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Fanoušci stírají Leošovu Moniku kvůli Photoshopu, ta zatím maže komentáře! Nabádá dívky k anorexii?

Zdroj: instagram
+ Dalších 55 fotografií
Monika Koblížková (37) si zadělala na pořádnou ostudu. Na sociálních sítích sdílela fotku, k jejíž dokonalosti pomohl grafický trik. Na snímku je vidět, že se po zásahu retuše velmi divně zvlnily dveře a lýtko má také podivný tvar. Lidé si toho okamžitě všimli a Moniku drsně zkritizovali. Nelíbí se jim, že někdo s tak krásnou postavou má zapotřebí ještě používat nějaké úpravy, aby byl opticky hubenější.

Na sociálních sítích se už několik hodin neřeší nic jiného než fotka Moniky Koblížkové Manželka Leoše Mareše (41) totiž podle fanoušků šlápla vedle, když to podle nich mírně řečeno přehnala s Photoshopem. Pohledná brunetka chtěla mít na fotce nejspíše ještě více hubenější nohy a trochu jí ujela ruka.

Na snímku je evidentní, že po použití Photoshopu se vedle stehna Moniky nápadně zvlnily dveře. "Ta fotka prošla úpravou. Je to evidentní," uvedl pro eXtra.cz oslovený grafik.

Fanoušci, kteří mají Moniku jinak hodně v oblibě, se začali okamžitě bouřit. Absolutně nechápou, proč Monika, která má naprosto výstavní hubenou postavu, má zapotřebí si fotky ještě retušovat, aby vypadala hubenější.

Od první chvíle, kdy byla fotka zveřejněna, se pod ní začalo objevovat spoustu komentářů, které nebyly nijak pochvalné. Veškeré komentáře, které poukazovaly na zjevný Photoshop, byly okamžitě smazány.

Místo toho, aby si Monika přiznala, že si fotku upravila, tak od začátku zapírá Kritika od lidí není na profilu Koblížkové zkrátka vítaná a vše se nekompromisně maže. Některé reakce lidí jsou opravdu hodně drsné.

"To má opravdu i žena, která má velikost XXS a nohy jako párátka, potřebu si je ještě zužovat? Chuděrky holky v pubertě, které pak kvůli podobným věcem trpí mindráky z toho, jak vypadají, a trpí anorexií a bulimií, aby měly tak úzké nohy," naráží jedna komentující na to, že tímhle počínáním nabádá akorát dívky k anorexii. Jaký máte názor na tohle vy?

Monika tvrdí, že se nic neupravovalo. Její vyjádření přineseme na eXtra.cz v průběhu dne.

Související články

Další články