Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Fanoušci spekulují o rozchodu Bagárové s Muradovem: Tady je jasná odpověď

Rozchod Moniky Bagárové s Muradovem? Tady je jasná odpověď
Zdroj: Se souhlasem M. Bagárové / Se souhlasem M. Muradova / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
spekulace

Fanoušci zpěvačky Moniky Bagárové (27) a MMA zápasníka Makhmuda Muradova (31), kteří jsou také rodiči dcery Ruminky, velmi často spekulují o jejich rozchodu, na který se dokonce ptají i Moničiny sestry Natálie, která na svých sociálních sítích prozradila, jak se věci skutečně mají.

Zpěvačka Monika Bagárová a MMA bijec Makhmud Muradov se na sociálních sítích společně neobjevují tak často, jako tomu bylo dříve. Jejich sledující a fanoušci si tak stále pokládají otázku, zda tvoří ještě vůbec pár.

Ač jde o velmi soukromou záležitost, která je pouze mezi Monikou a Makhmudem, tak se na vztah zeptali i Moničiny sestry Natálie, která se na tuhle otázku rozhodla odpovědět.

"Ano, jsou stále spolu. Někdy mě zaráží, proč lidé mají stále chuť starat se o soukromí. Budu k vám naprosto upřímná. Jsou věci, o kterých nemusíte všichni vědět a ptát se na to. Mně tohle od lidí přijde dost nevhodné. Monča se s Machem nerozešla! Jen mají každý dost své práce, takže je pro ně společný čas momentálně těžší nakombinovat, to je celé," uvedla.

Monika Bagárová je aktuálně skutečně v pracovním kole, mimo koncertování je také jednou z porotkyň nové řady SuperStar. Makhmud Muradov se zase poctivě připravuje na svůj další zápas v elitní soutěži ve smíšených bojových uměních UFC, který se uskuteční již 28. srpna. Kvůli kvalitní přípravě, která je klíčem k úspěchu, vycestoval i za hranice včetně jeho rodné země Uzbekistánu.Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy