Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Fanoušci šílí: Film Láska nebeská předpověděl svatbu Harryho a Meghan!

Cože?
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Od natočení komedie Láska nebeská uplynulo už skoro 15 let. Dětští herci dospěli, ti starší nabrali další zkušenosti a z romantického filmu se stala naprostá vánoční klasika. Jenomže letos v něm fanoušci objevili další poselství!

Nadšené fanouškovské reakce dal dohromady server Buzzfeed. Milovníci filmu si totiž myslí, že už tenkrát předpověděl snímek vztah a sňatek prince Harryho a americké herečky Meghan. Jak je to možné? Je tu totiž několik indicií.

1. Vzhled

Malý klučík Sam je zrzek a Brit stejně jako princ Harry. Zamiluje se do Američanky Joanny, talentované umělkyně s černošskými kořeny. Aha! Koho vám to připomíná? Ano, to má být podle fandů herečka Meghan (36), jejíž maminka pochází z Jižní Afriky.

2. Smrt maminky

O Sama se ve filmu stará jeho nevlastní otec. Maminka mu totiž podle všeho nedávno umřela. Samovi je 13 let, tedy stejně, jako bylo princi Harrymu, když přišel o svou matku.

3. Narození

A je tu další společná věc. Sam se narodil v Londýně jako Harry. Zpěvačka Joanna zase pochází z Los Angeles, kam se na konci filmu vrací. Ve městě andělů se narodila i herečka Meghan Markle!

4. Zásnuby

Tvůrci Lásky nebeské natočili krátké pokračování filmu v rámci podpory neziskovky Comic Relief. Tam jsou Sam a Joanna už zasnoubeni a svěřují se se svými svatebními plány. Takže to nakonec skončí veselkou!

Představy fanoušků sice můžou být trochu přitažené za vlasy, ale zase nějakou tu romantiku a pohádkovost si v předvánočním čase můžeme dovolit, no ne?

Související články

Další články