Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Fanoušci šílí a nemůžou se shodnout: Je fotka líbající se Jennifer a Brada jen fotomontáž?

Jak to doopravdy s jejich láskou je?
Zdroj: archiv
+ Dalších 54 fotografií
Fotka magazínu Star, na které se líbá Jennifer Aniston (49) a Brad Pitt (54) vyvolala mezi fanoušky doslova šílenství. Velcí fandové tohohle páru nečekají na nic jiného, než že se dají Jennifer a Brad opět dohromady. Z fotky jsou naprosto nadšení, ale je tady jeden problém. Objevily se pochybnosti, že se jedná o fotomontáž. Kde je tedy pravda?

Celý svět si nepřeje nic jiného, než aby se Brad Pitt a Jennifer Aniston (49) dali opět dohromady. Manželství amerického herce a půvabné herečky Angeliny Jolie se rozpadlo už v polovině roku 2016. Nedávno ohlásili krach svého vztahu i Jennifer Aniston a Justin Theroux.

To dalo fanouškům opět naději, že by se nejoblíbenější pár Hollywoodu mohl dát opět dohromady. Svůj podíl na tom má mít i George Clooney, který údajně povzbudil Brada, aby kontaktoval svoji exmanželku Jennifer.

„Brad Pitt a Jennifer Aniston se tajně scházejí hlavně v noci, a to díky Georgovi. On byl první člověk, kterému Brad zavolal poté, co se mu rozpadl vztah s Angelinou. Když se rozpadl vztah Jennifer a Justinovi, byl George Clooney první, kdo povzbudil Brada, aby oslovil Jennifer a nabídl vztahu druhou šanci,“ řekl zdroj časopisu Star.

Tentýž magazín také vyrukoval s fotkou, na které se mají Jennifer a Brad líbat. Lidé začali jásat radostí, ale ta je brzy přešla. Objevily se totiž informace, že se jedná o jeden velký podvod a pořízená fotka je fotomontáž.

S informací, že se má jednat o podvod přišel portál Gossipcop.com, který sdělil, že se má jedna o fotomontáž složenou z dvou straších fotek. Falešná fotka, na které se líbá kdysi nejpopulárnější pár Hollywoodu měla údajně vzniknout složením snímku, na kterém se líbá Jennifer a její herecký kolega Jason Bateman při natáčení filmu Záměna a fotky líbající ho se Brada a Angeliny z roku 2010. Tak kde je pravda?

Související články

Další články