Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Fanoušci setřeli krásku ze SuperStar: Máš stehna jako valach a tohle vystoupení je jako z hampejzu!

Opravdu byla Aneta tak hrozná, jak si někteří diváci myslí?
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 18 fotografií
V neděli večer se odehrálo první velkolepé finále SuperStar. Soutěžící, kteří se dostali do TOP 10 si za svou cestu SuperStar už stihli najít řadu fanoušků, proto každého zajímalo, jak tento večer dopadne. Nakonec museli soutěž opustit dva kluci. Lidé se ovšem dost nevhodně opřeli do krásné Anety Horňákové, která zpívala písničku od Beyoncé. Vzkazy některých vás zvednou ze židle!

První finálové kolo SuperStar 2018 je za námi. Pro téměř všechny soutěžící to bylo první velké vystoupení před tolika diváky. Mezi finalisty se našli takoví, kteří svůj výstup zvládli bez chybičky, ale i takoví, kteří mírně pokulhávali.

Porota asi nejvíce kritizovala Dominika Gerdu. Kupodivu se v tomto případě shodla jak porota, tak diváci a šoumen Dominik do dalšího kola neprošel. Velkým překvapením byl odchod druhého soutěžícího Richarda Chovana.

Ten totiž už od začátku patřil mezi jasné favority a jeho nedělní vystoupení sice nebylo bez chybičky, ale s vyhazovem mohli diváci ještě pár kol počkat. Zato holky mohly být úplně v pohodě, protože žádná z nich nevypadla.

To ale vždy neznamená výhru, obzvlášť u diváků. Tentokrát to od lidí nejvíce schytala Aneta Horňáková, které zpívala song Crazy in Love od Beyoncé. Porota jí chválila show, pohyby, ale ke zpěvu byla kritičtější.

Všichni normální lidé ví, že zazpívat jakýkoliv song od Beyoncé je velmi náročné a Aneta to zvládla opravdu důstojně. I přesto se našli takoví, kteří se do krásné finalistky odporně opřeli. „Katastrofa, je čas jít pryč,“ zněl jeden z mnoha komentářů na sociálních sítích.

„Bože, hnus, měla by jít do bordelu. Je to strašné. Nechápu, co tam pořád dělá,“ píše další komentující. Všichni víme, že Anetě píseň příliš nesedla, ale takové komentáře si lidé mohli odpustit. Naváželi se nepřiměřeně do jejího zpěvu i vzhledu.

Lidé hledali sebemenší chybu a nenechali na Anetě nit suchou. Opírali se i do jejího vzhledu a váhy a naprosto neoprávněně. Aneta je půvabná dívka s perfektní postavou a hlasem. Tak snad všem hnidopichům příště ukáže, jak to umí rozjet. Budeme držet palce!

Související články

Další články