Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Fanoušci se zlobí na Agátu: To je na ODEBRÁNÍ DĚTÍ, zuří! Čím je naštvala?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 44 fotografií
NEMOC
Zatímco Agáta Prachařová (34) na sociálních sítích běduje, že si kvůli péči o nemocné děti sama nemůže ani skočit k doktorovi se zánětem středního ucha, vypadá to, že její pořád ještě nějakou chvíli manžel Jakub Prachař (35) má jiné a pro něj mnohem důležitější věci na starost – fotbal. A někteří lidé mu za to nemohou přijít na jméno. Jenže věc se má trošku jinak a naopak se objevují názory drtící exmodelku.

Těžko říct, nakolik bylo ono bědování od Agáty hrou na city, nebo jestli ji herecký manžel opravdu nechal napospas a bezprizorní v zoufalé situaci. Každopádně když trpěla, Prachař se svou ségrou a s tátou zažíval pohodu v pražském Edenu na zápase fotbalové Slávie.

Zloba

„Že mu není hanba! Doma nemocná rodina a on si užívá… Neuvěřitelné. Měla jsem ho za jinou osobnost,“ zlobí se Jenny u Jakuba (35) na Instagramu. A není sama.

Jenže všechno je možná trošku jinak.

„Píšete hovadiny. Jakub je tam s Agátiným synem a holky mají siestu doma,“ setřela ji ale Táňa. A má pravdu: na záběrech Mariany Prachařové se objevil i malý Kryšpín. Jakub se evidentně rozhodl Agátě ulehčit. Že by to ale automaticky znamenalo totální usmíření a padnutí si do náruče, to se rozhodně říct nedá. Naopak se zdá, že krize manželů je hlubší než kdy dřív.

Jeden z obdivovatelů Prachaře navíc odvrátil kritiku Jakuba střelbou do jeho manželky.

Kritika

„Kdyby Agáta (34) nenechávala ty nemocné děti chodit doma bosky a v tričku jako ve 30 stupních, tak by možná nemocné nebyly,“ brání herce a hudebníka nick Delfín.

Další přitvrzuje. „Mrkněte na Instastory nebo profil Agáty. Pak něco pište. Protože kdybych měla přemýšlet jako vy, tak v tom případě je to na odebrání dětí,“ napsala uživatelka s hodně vysmátým emotikonem.

Mezi fandy obou zkrátka zuří nelítostná válka…

Související články

Další články