Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fanoušci se zlobí: Bagárovou ze StarDance diváci vyhodili kvůli její tmavší pleti!

Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 18 fotografií
StarDance
Někteří lidé v sobotních pozdních večerních hodinách nevěřícně kroutili hlavou: vypadla totiž mladinká Monika Bagárová (24), kterou přitom řada fanoušků StarDance považovala za tu, která může celou soutěž kvůli půvabu, ladnosti a něžnosti vyhrát. Řada lidí si myslí, že za to může fakt, že divákům natvrdo řekla, že je Romka!

Monika má mezi lidmi řadu příznivců, kdo ale nepatří k těm nejvěrnějším, kteří sledují každý její krok, ten možná doteď ani nevěděl, že se řadí k romské komunitě. V prvním kole StarDance ale Bagárová na dotaz Marka Ebena, jestli je její rodina rozlehlá, reagovala vtípkem, že „Cikánů je dost“. A právě to podle některých jejích příznivců rozhodlo o tom, že vypadla hned v prvním vyřazovacím kole. A to přesto, že nechodí na úřady žebrat o dávky, nekrade, naopak vydělává a poctivě platí daně.

„Myslím, že byla chyba se zmiňovat o tom, že jsi Romka, jelikož žijeme ve státě plném rasistů. Pro ně budeme pořád jen ti cikáni, i když spousta z nás je na tom mnohem líp než oni. A to, že se za to nestydíš, je fajn, ale to je asi tak všechno, co k tomu můžeš říct. Jdi si za svým, držím palce,“ napsal Monice Petr K.

Zavinila si to sama?

„Souhlasím. To bylo první, co mě napadlo. I táta hned, jak to minule řekla, povídal, že to má spočítaný. Bohužel je to tak,“ myslí si Janicqa.

„Taky si myslím, že je to tím. Ale ruku na srdce: My jsme nepřející. Kdyby každej Romák poslal SMS, tak Monča postoupí. A je to jen soutěž a někdo musel být první,“ krotí vášně Kumajka.

O tom, že svou roli rasismus Čechů mohl sehrát, svědčí to, že někteří lidé v diskusích o Monice píší jako o té „cikánečce“, jako by to na ní bylo to podstatné. A jinde kvůli nenávistným rasistickým příspěvkům diskuse k jejímu vypadnutí raději rovnou vypnuli.

Vadila i krása

Dana ale za koncem Bagárové vidí něco jiného. „Monika neměla vypadnout, ale je moc krásná, a to nemají lidi rádi. Olga Šípková taky vypadla brzy. Lidi fandí spíš málo pěkným kopýtkům. Víc se v nich poznávají, proto jsou jim sympatičtější,“ uvedla.

Někteří diváci zuří bez ohledu na důvod vyřazení.

„Připadá mi to jako velká nespravedlnost. Vypadnout měl Mišík. Vy jste byla krásná, tančila jste nádherně,“ píše Tomáš.

„Jediný důvod pro dívání se na StarDance vypadl. Teď už na to nemá cenu koukat,“ svěřila se Jana, zatímco další dokonce soutěži prorokují, že nyní jí klesne sledovanost.

A co vy: Také se domníváte, že Češi poslali Moniku domů kvůli její barvě kůže? Sama krásná zpěvačka si každopádně nic takového nemyslí.

Související články

Další články