Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Fanoušci se Štáfkovi drsně vysmívají kvůli Prachařovi! Tohle by neměla číst ani těhotná Agáta!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 55 fotografií
Všichni netrpělivě čekají na pokračování seriálu Vyšehrad, kde si Jakub Štáfek zahrál roli ne příliš bystrého fotbalisty Laviho. Seriál si našel tisíce fanoušků, kteří bedlivě sledují nejen postavy, ale i osudy herců, kteří je hrají. A tam je situace hodně peprná.

Agáta měla mít s hlavní hvězdou Jakubem Štáfkem románek. A aby toho nebylo málo, tak její manžel Jakub Prachař (33) hraje v seriálu Štáfkova manažera. Z Vyšehradu se tak stává pomalu Beverly Hills 90210, kde každý randí s každým.

Jenomže tohle bude mít zřejmě své následky. Jak to vypadá, tak Jakub Prachař ze seriálu odejde „Vím o tom. To, co se napsalo, jeho rozhodnutí moc nepomohlo. Jakub má složitou situaci a prostě nevím, co k tomu říct. Pořád se to ve štábu řeší. Takže říkat, že Jakub ze seriálu odchází, je předčasné. S Jakubem komunikujeme,“ snažil se Štáfek uklidnit situaci.

Na profilu fotbalisty Laviho ale herec a jeho tým zodpovědný za sociální sítě mlčí. Přidal novou fotku z natáčení, ale všichni se ptají jenom na budoucnost manažera Prachaře.

"Lavíííí, jak to bude s tím Kubou?" ptá se jeden fanoušek. A další odpovídá. "Jo, prej Lavi vojede manažerovi ženskou." A odpověď toho, kdo se stará o Laviho facebookový profil není moc nad věcí. "Já slyšel Honzo, zase, že vaši ženskou... jo, vy žádnou nemáte. Jo pardon, vy nikoho nezajímáte. Nebo to máte jinak?"

To je spíš volání o pomoc než vtipná odpověď rýpavému fanouškovi!

"Nová manažerka bude Agáta, ta mu bude dávat i individuály," píše další fanda. Ke "kauze Prachař" se nikdo na profilu vyjadřovat nechce. Akorát zaznívá, že fotbalista Lavický o manažera nepřijde, protože ho má každý fotbalista. Jestli jím ale bude i nadále Jakub Prachař, potvrzeno není.

Související články

Další články