Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Fanoušci se shodují, že tohle je nejžhavější kráska Robinsonova ostrova 2: Mají pravdu?

Pořádná kost!
Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
První řada Robinsonova ostrova byla velmi úspěšná. Už nyní jsou prozrazena jména soutěžících druhé řady drsné reality show a podle prvních informací se máme opravdu na co těšit. Druhý díl bude totiž nabitý sexy kráskami. Fanoušci se pomalu shodují, že Martina Fialková je jednou z nejžhavějších soutěžících. Souhlasíte?

Zatím jedna z nejúspěšnějších reality show posledních let Robinsonův ostrov se dočkala po roce svého pokračování. Devatenáct soutěžících bude rozděleno na dva týmy, které proti sobě budou bojovat na krásném, ale zrádném ostrově.

Do druhé řady se přihlásilo bezmála šest tisíc uchazečů, kteří by chtěli zkusit přežít na drsném ostrově a vybojovat výhru 2,5 milionu korun. Zatím to vypadá, že se do finále probojovaly samé krásky, na které se bude moc hezky koukat.

Jednou z takových je Martina Fialková, která na první pohled vypadá jako sexbomba. Fanoušci se shodují na tom, že tahle kráska je zatím jednou z nejžhavějších soutěžících. Otázkou zůstává, jak na pustém ostrově dokáže tuhle svoji přednost využít.

Tam je totiž úplně jedno, jak vypadáte. Ale třeba se za krásnou tvářičkou skrývá pořádně tvrdá ženská.

Související články

Další články