Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Fanoušci se rozplývají nad plnými tvary Anety Krejčíkové: Konečně krásná žena, chválí ji

Aneta je smyslná maminka.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
krása
Herečka Aneta Krejčíková (28) je momentálně maminkou na plný úvazek. Její synek Beník oslavil před měsícem rok a Aneta už několikrát předvedla, že jí to v roli maminky nesmírně sluší. Na posledních fotografiích, které sdílela na svém Instagramu, ale poodhalila přeci jen o něco víc. Ne náhodou si Anetu vybral jeden výrobce spodního prádla jako svou tvář. Hereččiny plné tvary chválí většina jejích sledujících a jistě i ženy zůstaly na její předností zírat s pootevřenými ústy.

Aneta Krejčíková, někdejší hvězda seriálu Ulice, si mateřství užívá na maximum. I když jí dá někdy roční Beník pěkně zabrat, na nových fotkách vypadá naprosto senzačně. Možná také proto, že razí teorii, že není nejdůležitější teplá večeře či vyprané prádlo, ale především duševní pohoda.

"Celkově je vyvíjen na nás na lidi velký tlak. Tohle zaplatit, tamto vyplnit, odnést to sem, poslat to támhle. A k tomu všemu rodina, teplo domova, práce, vymýšlení, co bude k večeři, realizování večeře, úklid, děti, partner, partnerka... A od žen se ještě tak nějak očekává, že by mohly vypadat u toho všeho hezky," napsala herečka k sérii sexy fotografií.

Podle Anety je pro ženu stěžejní vnitřní radost a vyrovnanost. To potom žena září a nějaká ta studená večeře jednou za čas jí je odpuštěna. "Žena vypadá hezky, když se cítí hezky, a když se cítí hezky, září. A když žena září, tak je jedno, jestli není hotová večeře, vyžehlené prádlo a vykoupané děti. Obložený talíř k večeři je taky fajn véča, žehlicí prkno počká a děti se nemusí koupat každý den. A ještě jsou tu ti partneři, kteří se vším tímhle rádi pomůžou, aby mohla žena zářit," sdílí Aneta svůj názor na to, jak by měla vyrovnaná a klidná žena fungovat.

Za pravdu jí dává řada ostatních maminek, které to cítí podobně. Většinou však komentují spíše Anetiny přednosti než její názor na chod domácnosti. Paf z jejích plných tvarů jsou ženy i muži. "Napíši jen ženská-pěkná-krev a mlíko, jak má být," okomentoval Anetin příspěvek uživatel Jiří. "Děsně vám to sluší... a to prádlo? Božííí," napsala další komentující.

"Konečně krásná a plná žena," pochválil Anetu také uživatel Marek, který není zdaleka jediným, který hereččiny plné tvary obdivuje.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy