Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Fanoušci se OSTŘE pouští do Agáty Prachařové: Na každou ZAHEJBAČKU se vaří voda! Kuba je CHUDÁK, vzkazují!

+ Dalších 20 fotografií
Na modelku a podnikatelku Agátu Prachařovou se všechno sype. Veškeré její dosavadní vztahy ztroskotaly a s tím současným to taky nevypadá zrovna růžově. Jakub Prachař byl velmi tolerantní k záletům své manželky Agáty Prachařové, ale jak se zdá, i tomu došla trpělivost. A není jediný. Fanoušci dávají Agátě její chování pěkně sežrat. Na jejím Facebooku to doslova srší nenávistnými komentáři.

Ještě minulý týden to vypadalo, že se dohromady vůbec nic neděje. Celá rodinka byla společně v Alpách a vše naznačovalo perfektní idylku. Té je však v současné době konec. Manžel Agáty (31) Jakub Prachař (33) byl tolerantní až moc, ale každý pohár jednou přeteče.

Kamenem úrazu jejich "šťastného" manželství se stal nejspíše Agátin románek s fotografem Dereckem Hardem a také fakt, že nechtěla podstoupit testy otcovství. Ale Agáta není jediná, kdo má vroubek. Podobně je na tom i Jakub, který si měl až moc užívat natáčení intimních scén s herečkou Kristýnou Leichtovou, a na ni údajně Agáta žárlila. Možné tedy je, že ani jeden si nemají vzájemně co vyčítat.

Jakubovi ale došla trpělivost a před několika dny odešel ze společné domácnosti a podal žádost o rozvod. Takže vše naznačuje tomu, že čtyřleté manželství je u konce. Jenomže Jakub Prachař není jediný, kdo má na svou manželku zlost.

Na Agátu jsou pěkně naštvaní i její fanoušci. Hnusnými vzkazy na jejím facebookovém profilu se to jenom hemží. Tohle lidé vzkazují nevěrné Agátě:

Na každou zahejbačku se někde vaří voda. Chudák Kuba.

Když jsi blbá, máš, co sis navařila.

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu... Jakubovi spadla svatozář a vy se teď nestačíte divit. Bohužel.

Kuba byl úplně pitomý, že si nechal líbit všechno. Je to super chlap a nemá tohle zapotřebí.

Související články

Další články