Ještě minulý týden to vypadalo, že se dohromady vůbec nic neděje. Celá rodinka byla společně v Alpách a vše naznačovalo perfektní idylku. Té je však v současné době konec. Manžel Agáty (31) Jakub Prachař (33) byl tolerantní až moc, ale každý pohár jednou přeteče.

Kamenem úrazu jejich „šťastného“ manželství se stal nejspíše Agátin románek s fotografem Dereckem Hardem a také fakt, že nechtěla podstoupit testy otcovství. Ale Agáta není jediná, kdo má vroubek. Podobně je na tom i Jakub, který si měl až moc užívat natáčení intimních scén s herečkou Kristýnou Leichtovou, a na ni údajně Agáta žárlila. Možné tedy je, že ani jeden si nemají vzájemně co vyčítat.

Jakubovi ale došla trpělivost a před několika dny odešel ze společné domácnosti a podal žádost o rozvod. Takže vše naznačuje tomu, že čtyřleté manželství je u konce. Jenomže Jakub Prachař není jediný, kdo má na svou manželku zlost.

Na Agátu jsou pěkně naštvaní i její fanoušci. Hnusnými vzkazy na jejím facebookovém profilu se to jenom hemží. Tohle lidé vzkazují nevěrné Agátě:

Na každou zahejbačku se někde vaří voda. Chudák Kuba.

Když jsi blbá, máš, co sis navařila.

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu… Jakubovi spadla svatozář a vy se teď nestačíte divit. Bohužel.

Kuba byl úplně pitomý, že si nechal líbit všechno. Je to super chlap a nemá tohle zapotřebí.