Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Fanoušci se drsně obuli do Andrey Verešové: 3 věci, které jim nejvíc vadí na téhle fotce

Andrea Verešová schytala kritiku!
Zdroj: instagram
+ Dalších 41 fotografií
Andrea Verešová je opravdu půvabná žena, která má doma dvě krásné děti. Jak u ní bývá zvykem, když je v Česku a na Slovensku pěkně studené a hnusné počasí, tak vyrazí na dovolenou za sluncem. A to samozřejmě nemohou překousnout zejména Češi. Nepochopíte, za co schytala kritiku u těch to dvou snímků. Přijde vám to oprávněné? Nám tedy ne!

Jedna z nejkrásnějších slovenských modelek Andrea Verešová (37) má pořád práce až na hlavu. Kromě toho, že ve svých sedmatřiceti letech stále chodí přehlídky, věnuje se charitě a stará o své dvě děti.

Proto není divu, když je pořád v jednom kole, že si potřebuje také odpočinout. Navíc když Česko a Slovensko zaplavila pořádná zima, tak proč neodcestovat do teplých krajin. Andrea pamatuje na své fanoušky a moc dobře ví, jak ji zbožňují obzvlášť odhalenou.

Proto se pochlubila několika fotkami z Dubaje, kde je jenom v plavkách a ohromně jí to sluší. U modelky není příliš obvyklé, že ji lidé za fotky na sociálních sítích kritizují, ale tentokrát schytala pořádnou nálož.

„Prostě trapka,“ naráží pod fotkou v komentářích jedna slečna, které se evidentně nelíbí, že ona musí trčet v Česku, kde je hnusné počasí a Andrea si dovolila odjet za sluncem. Nejspíše to dívku štvalo natolik, že se nedokázala udržet a musela to modelce fláknout pod fotku.

U videa z pláže se objevil další rozhořčený komentář. „Tak vy Andreo "Happy time“ určitě máte, ale co my pracující v Praze," ozývá se další paní a z jejího komentáře čiší mírná závist. Asi dámu štve, že musí tvrdě makat, zatímco Andrea si užívá na pláži. Ta svůj úspěch a postavení také nemá zadarmo.

„No tak tohle mi přijde už trochu moc. Předvádění se před foťákem, když víme, že nás někdo natáčí, může být i u hezké ženské nuda. Působí to na mě dost uměle a pořád nechápu, co děláte s nohama,“ přidává se další nespokojený fanoušek.

Tomu pro změnu zase vadí, že se Andrea na videu až moc natřásá a nedělá s nohama to, co by si komentující představoval. Už si asi neměl do čeho jiného rýpnout, a tak vymyslel tuhle blbost. Ani Verešová to někdy nemá s lidmi jednoduché.

Související články

Další články