Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Fanoušci se děsí, že Veronika Kopřivová trpí anorexií: Jsi hrozně vychrtlá a všude ti lezou kosti, vzkazují

Veronika Kopřivová je kost a kůže!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
Fanoušci přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra Veroniky Kopřivové jsou v šoku. Domnívají se totiž, že je Veronika až příliš hubená a že její váha dokonce hraničí s anorexií. Můžou za to její poslední fotky z Miss Face, na kterých jí z červených šatů ošklivě lezla žebra.

Od té doby co je Veronika Kopřivová ve středu veškerého dění, tak se hlídá snad ještě více než kdy předtím. Pravidelně chodí cvičit, své nádherné tělíčko „týrá“ v posilovně a snaží se zdravě jíst. To všechno jí schvalujeme, ale jak se říká, nic se nemá přehánět.

Přítelkyně Jaromíra Jágra (45) je na všech akcích hodně vidět, a proto se snaží své outfity sladit na jedničku. Není žádná citlivka, takže si klidně pod šaty nevezme spodní prádlo a všem přítomným ukáže, co jinak vidí jen Jarda doma v soukromí.

Kromě sexy křivek Veroniky si ale její fanoušci začali všímat toho, že je v poslední době až extrémně hubená. Dokonce se začínají obávat toho, aby nezačala trpět anorexií podobně, jako třeba modelka Eliška Bučková (28).

Na fotkách si všímají, že blondýnce vystupují kosti z šatů. Je to opravdu nepřehlédnutelné. Hubená být Veronika může, ale přibrat nějaké to kilo by možná měla. A fanoušci si to myslí také. Podívejte se, co jí vzkazují.

  • „Veroniko, co ty žebra proboha?“
  • „Jsi strašně vychrtlá!“
  • „Krásná modelka, ale měla by trochu přibrat.“
  • „Právě jsem v Turecku, a ani potulní psi nejsou tak hubení jako Veronika.“

Související články

Další články