Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Fanoušci se děsí: Selena Gomez je dobrovolně na psychiatrii, léčí se ze zákeřné nemoci a vypadá jako chodící kostra!

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 16 fotografií
Selena Gomez se poprvé ukázala po nástupu do psychiatrické léčebny na veřejnosti. Vypadá o něco lépe než před několika týdny, ale její postava děsí fanoušky. I když se s každým mileráda fotila, fanoušci si všimli, že zpěvačka výrazně zhubla.

Selena Gomez (24) se dobrovolně rozhodla, že podstoupí léčbu v psychiatrické léčebně. Může za to její intenzivní stres, se kterým se v posledních letech často potýkala a který se také odrazil na jejím psychickém stavu. Dále také mladinká zpěvačka bojuje se zákeřnou nemocí lupus, kterou už musela dokonce jednou léčit chemoterapií.

Psychiatrická léčebna se nachází hluboko v lesích, ale rozhodně se nejedná o nějaké vězení, kde by byli pacienti pod neustálým dozorem a nemohli se vzdálit na větší vzdálenost

Proto když se zpěvačce udělalo trochu lépe, vyrazila s partou nových přátel na oběd do Alca v Tennessee a najedla se v restauraci Texas Roadhouse. Tam se také ochotně fotila se svými fanoušky. I když se smála na celé kolo, nešlo přehlédnout, že výrazně zhubla. A to údajně až 12 kilo.

Selena zůstane v péči odborníků nejméně dva měsíce a podstoupí intenzivní terapii, která spočívá také v péči o místní zvířata

Vypadá to, že se zpěvačce začíná pomalu blýskat na lepší časy a její zdravotní stav se zlepšuje. Tak snad ji brzy znova uvidíme na pódiu.

Související články

Další články