Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Fanoušci se bojí o vychrtlou Adele: Přehnala to s dietou, z dřívější baculky je kost a kůže

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Zpěvačka Adele (31) je jednou z nejoblíbenějších osobností světové hudební scény. Po rozvodu s manželem se rozhodla, že kromě hlasu jako zvon chce mít i tělo jako proutek a vrhla se do přísné diety. Vypadá to ale, že neví, kdy přestat a fanoušci si všimli, že vypadá nezdravě. Trpí snad anorexií?

Dle textů jejích písniček si mohli mnozí myslet, že se Adele se smutnými životními situacemi vyrovnává skládáním a zpěvem. Rozvod pro ni ale zřejmě byl velkou ránou. Zpěvačka, která do povědomí veřejnosti vešla jako plnoštíhlá šedá myška, se po rozvodu vrhla do drastické diety a zhubnout se jí skutečně podařilo.

V říjnu se Adele ukázala na narozeninové oslavě zpěváka Drakea, kde předvedla prvotřídní postavičku. Většině fanoušků spadla brada a obrovské proměny si nešlo nevšimnout. Na nejnovější fotce je ale vidět, že dieta už zpěvačce příliš nesvědčí a měla by s ní přestat.

Adele byla dlouhodobě plnějších tvarů, a proto je jasné, že rychlý úbytek váhy se na jejím těle sám o sobě musel podepsat. K dobru ale nepřispěl ani fakt, že hubnout nepřestala ani poté, co se dostala na vysněnou váhu. Na snímku ukazuje vrásčitý obličej, povislá prsa, bledou kůži a trčící kosti.

Komplexy a strach z nemoci

Fanoušci se domnívají, že za rozhodnutím radikálně zhubnout stojí v případě Adele dávná kritika ze strany zesnulého návrháře Karla Lagerfelda Ten před lety prohlásil, že ačkoliv má božský hlas, je pro svět showbyznysu příliš tlustá. Jiní si pak myslí, že se na zpěvaččině psychice podepsal nedávný rozvod s manželem a otcem jejího dítěte. Bojí se, že nejí v důsledku stresu a že trpí nebo velmi brzy bude trpět anorexií či jinou poruchou příjmu potravy.

Související články

Další články