Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Fanoušci se bojí o osud instagramového krále Dana Bilzeriana: Kvůli téhle holce!

Je tohle vyvolená kočička, která bouřliváka konečně dostane?
+ Další 2 fotografie
Zbraně, střílení, bankovky rozházené po stole, ale hlavně holky, holky, holky. Všude samé spoře oděné holky. Takový byl život bouřliváka a instagramového krále Dana Bilzeriana. Jenomže od Valentýna se něco změnilo. A to když na sociální sítě poslal selfíčko s krásnou brunetkou.

„Žádná party ani prsa. Myslím, že se nám Dan zamiloval,“ píše jeden z jeho fanoušků. A vypadá to, že je to tak. Aspoň tomu poslední snímky napovídají. Dan Bilzerian má okolo sebe vždycky armádu kočiček, které s ním létají v soukromém tryskáči, chodí na večírky a dělají mu společnost, když doma hraje videohry. Fotky z jeho poslední orgie jsou ale na jeho Instagramu k vidění 6. února a od té doby ani ťuk.

Až na Valentýna poslal fotku se sympatickou brunetkou a jeleny na pozadí. Do těch kupodivu ani milovník zbraní Dan nestřílí! No je to možné? A naopak místo odpalování minibomb v kaňonu šel radši s přáteli na výlet do přírody. Tady se opravdu něco děje?!

Že by se Dan opravdu zamiloval a jeho fanoušci se tak mohli rozloučit s fotkami, díky kterým si získal miliony followers? No uvidíme, ale už přes týden neukázal ani jednu holku v podprsence! A to je co říct!

Mohlo by vás zajímat

Další články