Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Fanoušci se bojí o Kadeřávkovou z Ulice: Porušuje pravidla léčby zákeřné boreliózy

Fanoušci se bojí o Kadeřávkovou z Ulice: Porušuje pravidla léčby zákeřné boreliózy
Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Strach fanoušků
Je až k neuvěření, kolika lidem je Anna Kadeřávková (23) v posledních dnech trnem v oku. Nejprve si od fanoušků vysloužila facku za nadávky, potom ji zkritizovali kvůli odvážným fotkám a teď to schytává za nevyléčitelnou boreliózu. Prý porušuje pravidla léčby a riskuje tím zdraví!

Dalo by se říct, že na co Anna Kadeřávková (23) sáhne, to je podle ostatních špatně. Do nepřízně ohromného množství lidí se dostala, když jednoho z fanoušků nazvala retardem.

A pak už to byl sešup jako na horské dráze. Jsi laciná a ubohá, nadávali herečce, která minulý týden opustila nekonečný seriál Ulice. Teď to schytala i kvůli zákeřné borelióze, s níž se už přes rok léčí.

Prý se nemůže divit, že se nemoci nemůže zbavit, když porušuje dietu. "Říká, že kvůli borelióze nemůže jíst sladké, ale pak se fotí s tatrankou a dortíkem. Nechápu," napsala jedna z fanynek, které se chování Kadeřávkové nepozdává.

Správně by neměla ani pít alkohol, přesto se několikrát vyfotila s pivem nebo vínem v ruce. To by kritikům nevadilo, kdyby se pak Kadeřávková nelitovala.

Na čí straně stojíte?

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy