Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fanoušci se bojí o Justina Biebera! Šílený úsměv a oholená hlava jako Britney

Zdroj: instagram
+ Dalších 88 fotografií
Strach o Justina
Fanoušci mají strach o psychický stav Justina Biebera (24) který má problémy od doby, co na psychiatrii hospitalizovali jeho expřítelkyni zpěvačku Selenu Gomez (26). I když se jeho manželka, modelka Hailey Baldwin (21), snaží, aby vše vypadalo na oko dokonale, Justin svým chováním i nadále děsí okolí i fanoušky!

Od první chvíle, co se před několika týdny psychicky zhroutila Selena Gomez (26) to Justin Bieber jako její expartner snášel těžce. Byl zachycen u kostela ve svém autě, ze kterého mu museli pomáhat přátelé, jelikož ho tato událost zasáhla.

V dalších dnech se tato situace pomalu zhoršovala a spekulovalo se dokonce o rozvodu Justina a Hailey, jelikož mladá modelka odmítala tolerovat veřejné excesy svého manžela kvůli bývalé lásce Seleně. Celé manželství měla zachránit koupě nového domu, ve kterém se předávkovala Demi Lovato, ale zdá se, že Justin se z toho tak úplně nedostal!

Justin totiž dlouhou dobu nebyl aktivní na svých sociálních sítích. Až do dneška, kdy uveřejnil fotografii, která by nebyla tak zvláštní, pokud by se během posledních pár týdnů nestalo vše, co jsme popsali výše.

Justin si oholil své dlouhé vlasy, které si nechával narůst, a fanoušci mají strach, zdali se nejedná o zkratovou situaci jako v minulosti u Britney Spears, která si oholila hlavu poté, co si sáhla na psychické dno! Dokonce má mít na fotce nepříčetný úsměv, jak poukázala jedna z fanynek v diskuzi.

Opravdu je na tom Justin tak špatně poté, co zavřeli Selenu Gomez v blázinci? Nebo se fanoušci obávají o jeho zdraví zbytečně a jde pouze o nový sestřih, který nemá nic do činění s jeho psychickým rozpoložením?

Související články

Další články