Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Fanoušci řeší těhotenské bříško Markéty Konvičkové: Nechápou, že je už v 5. měsíci

Fanoušci řeší těhotenské bříško Markéty Konvičkové: Nechápou, že je už v 5. měsíci
Zdroj: archiv Markéta Konvičkové
+ Dalších 18 fotografií
těhotenství
Markéta Konvičková (26) se už nemůže dočkat, až přivede na svět svého prvního potomka. Zatím je v pátém měsíci a těhotenství si užívá s úsměvem na tváři. Fanoušky ale zarazil pohled na její bříško. Prý na téměř polovinu druhého trimestru vůbec nevypadá!

Markéta Konvičková v neděli slavila šestadvacetiny a u té příležitosti se pochlubila těhotenským bříškem. "Ať ti tam je ještě pár měsíců hezky," napsala s tím, že je v pátém měsíci.

A fanouškům finalistky SuperStar se to nechce věřit. "Kde je ten pátý měsíc? Takhle já vypadala tak ve čtrnáctém týdnu. Na konci jsem měla buben, jak nevím co. Ale já měla hodně plodové vody, proto tak velké břicho. Takové malinké vám závidím," vzkázala Karolína. "Máš krásný malý bříško, když vidím to svoje ve 26. týdnu. Ale každá jsme jiná," dodala Daniela.

"To přijde," mrkala na fanynky Konvičková. "Hlavně ať jsou v pořádku!" podotkla oblíbená zpěvačka.

Její snoubenec René Kuboš (32) se už miminka také nemůže dočkat. Společně finišují přípravy nového domova, kde budou potomka vychovávat. Jestli to bude holčička, anebo chlapeček, zatím ani nastávající rodiče netuší.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy