Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Fanoušci prosí o odložení premiéry Není čas zemřít: Bojí se zákeřného koronaviru

Zdroj: twitter
Koronavirus
Začátkem dubna by měl být do kin uveden nový film o britském tajném agentovi Jamesi Bondovi Není čas zemřít. Přední fanoušci však žádají, aby byla premiéra posunuta blíže k létu kvůli rychle se šířícímu koronaviru.

Premiéra dlouho očekávaného snímku Není čas zemřít, kde se v hlavní roli naposled objeví Daniel Craig, je naplánovaná na 10. dubna. Web MI6-HQ.com, což je jedna z nejznámějších fanouškovských stránek filmů o britském agentovi Jamesi Bondovi, žádá distributory MGM i Universal a producenty Eon, aby premiéru posunuli až na léto. Obávají se totiž nebezpečného koronaviru, který se v posledních měsících nezastavitelně šíří do světa.

Prosí o posunutí premiéry

"Jakmile koronavirus dosáhne stavu pandemie, je potřeba, aby veřejné zdraví bylo posunuto nad plánované uvedení na trh," píší přední fanoušci v dopisu pro tvůrce filmu. Dopis poukazuje na šíření viru v jiných zemích.

Nebezpečí koronaviru by mohlo ve Spojených státech a ve Spojeném království dosáhnout takové úrovně, že by mohla být zrušena veřejná shromáždění a společenské akce. Konkrétně tím směřují na divadla a kina, která by mohla být uzavřena a tudíž by fanoušci přišli o premiéru snímku Není čas zemřít. V Číně i v Itálii už byla divadla a kina uzavřena.

"Přesunutí premiéry na léto je ideální čas, protože podle expertů by tou dobou měl být virus už pod kontrolou," vysvětlují na webu. "Je to jen film. Zdraví a pohoda fanoušků i jejich rodin z celého světa je přeci nejdůležitější. Všichni jsme na film Není čas zemřít čekali čtyři roky. Počkat dalších pár měsíců nepoškodí kvalitu filmu," napsali na závěr vystrašení fanoušci.

Koronavirus

Nebezpečná nemoc, která byla pojmenována Covid-19, se nezastavitelnou rychlostí rozšiřuje do celého světa. Počet infikovaných dosahuje 90 000 a obětí je už nad 3 000.

Covid-19 nejvíce zasáhl Čínu, Jižní Korei a Itálii Koronavirus postihl i další evropské země jako je Rakousko, Německo, Chorvatsko nebo Španělsko. Bohužel ani České republice se nákaza nevyhnula. Je zde potvrzeno už 5 případů.

Související články

Další články