Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Fanoušci, pozor: Do Prahy zamíří Palpatin ze Star Wars a Kowalski z Kouzelných zvířat

Ian McDiarmid a Dan Fogler budou hvězdy Comic Conu 2023.
Zdroj: 20th Century Film Corporation Lucasfilm Ltd. / Warner Bros. Pictures / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 13 fotografií
COMIC CON

Hvězdy ze Star Wars a Fantastických zvířat míří do Prahy. Pořadatelé Comic-Conu 2023 na svých stránkách odtajnili jména dalších hostů a podle posledních zpráv se tak můžeme těšit na Iana McDiarmida (78), představitele císaře Palpatina, a Dana Foglera (46), který ztvárnil Jacoba Kowalského v prequelu Harryho Pottera.

Za méně než měsíc proběhne čtvrtý ročník třídenní akce Comic-Con 2023, která je tradičně velice lákavá a oblíbená pro všechny fanoušky zejména fantasy a sci-fi žánru. V rámci události vždy vystupují tvůrci, herci a další osobnosti pohybující se v tomto odvětví a lidé tak mají šanci poznat osobně své hrdiny.

Palpatin v Praze

Jedním z potvrzených letošních hostů bude podle oficiálních stránek skotský herec Ian McDiarmid, který je nejznámější díky roli císaře Sheeva Palpatina ve franšíze Star Wars. Letos je tomu navíc přesně čtyřicet let od od uvedení snímku Star Wars Epizoda VI - Návrat Jediů a Comic-Con se tak ve velkém stylu přidává k oslavám.

Kromě jeho ikonické role, kterou ztvárňuje téměř ve všech pokračováních, můžeme tohoto držitele prestižních ocenění Tony a Olivier vidět například v seriálu Britannia či na britském turné Roxany Silbert What Shadows.

Kouzelná zvířata míří na Comic-Con

Dalším, kdo přijede na Pražský Comic-Con, bude herec Dan Fogler, jenž zazářil v trilogii Kouzelná zvířata, kde ztvárnil roli Jacoba Kowalského.

"Tohoto amerického herce a comicsového scenáristu můžeme nejvíce znát jako Jacoba Kowalského, jednu z ústředních postav filmové franšízy Fantastická zvířata. Aktuálně je známý také díky roli Luka v posledních třech sériích televizního seriálu Živí mrtví. Zahrál si v dalším množství filmů a seriálů jako například Fanoušci, Noc je ještě mladá, Skóruj!, Hannibal, Goldbergovi a další," prozrazují pořadatelé Comic-Conu na svém Instagramu.

Kdy se koná Comic-Con?

Comic-Con Prague 2023 se bude konat 14. až 16. dubna 2023 a výše zmínění herci na něm budou přítomni v pátek a sobotu. Kromě nich se však můžete těšit třeba na Richarda Deana Andersona z Hvězdné brány, Corina Nemce z Lovců duchů, Dannyho Glovera ze Smrtonosné pasti a fanoušky Stranger Things potěší Raphael Luce.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy