Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Fanoušci Ordinace v slzách: Čestmír Mázl je po smrti. Dostihl ho drogový kartel!

Čestmír Mázl nebyl vždy nejvěrnější partner.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
Zvrat

Ve čtvrtek 27. ledna vyvrcholí sezona Ordinace v růžové zahradě 2 na platformě Voyo. V posledních minutách navíc diváci zažijí obrovský šok. Všemi milovaný Čestmír Mázl, kterého hraje Petr Rychlý (56), náhle zemře!

„Na kolonu, ve které váš muž cestoval, zaútočilo komando drogového kartelu. Váš manžel byl bohužel mezi postřelenými. Umřel na místě spolu s pěti dalšími lidmi,“ vyslechne si v dalším díle seriálu Ordinace v růžové zahradě manželka Čestmíra Mázla Alena. Její manžel totiž odjel na lékařskou misi do Mexika.

Představitel gynekologa kamenické nemocnice Mázla Petr Rychlý hraje svou postavu od úplných začátků v roce 2005. Bez přestávky ho tak ztvárnil dlouhých sedmnáct let. „Nikdo není nesmrtelný, ani Čestmír Mázl!” prozradil v tiskové zprávě Petr Rychlý.

S Mázlem jsem zažil snad vše

K dramatickému dějovému zvratu dodává: „V Ordinaci hraju od jejích úplných začátků. S Mázlem jsem zažil snad všechno, co se seriálovou postavou zažít lze. Narození dětí, několik manželek, jejich odchod, jejich nevěry. Velké profesní úspěchy i hluboké prohry. Záchranu spousty životů a bohužel i jejich ztráty. A teď Čestmír přišel i o ten vlastní, nedá se nic dělat. Možná ho spousta diváků bere jako nesmrtelného, a to mě moc těší. Jen čas ukáže, jestli seriálový život Čestmíra Mázla skutečně takový je.”

Tento napínavý díl budou moci zhlédnout diváci Ordinace na Voyo. Kromě tohoto zvratu se završí další dějové linky zimní sezony. Hned 3. února se však na Voyu budou moci diváci těšit na nové příběhy s novými i starými hrdiny a také na jeden velmi žádaný návrat.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy