Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Fanoušci nevědí, co si mají myslet! Objevila se nová naděje na zlepšení stavu Michaela Schumachera?

Má podle vás jednička formule 1 ještě naději?
Michael Schumacher měl v prosinci 2013 vážnou nehodu na lyžích, která ho upoutala na lůžko. Jeho fanoušci od té doby hltají každou zprávu, která alespoň trošku naznačuje, že by se jeho stav mohl zlepšit. A právě tu také teď dostali.

A co že způsobilo tak velké haló? Jeho rodina byla vždy tajemná jako hrad v Karpatech. Sice se jednou za čas vynoří zpráva Schumacherovy manažerky, ale ta více méně vyvrací fámy, které se kolem zdravotního stavu sedminásobného mistra světa formule 1 šíří.

Nedávno se objevila zpráva, ve které Schumacherova manažerka Sabina Kehm mluví o otevření muzea Michaela Schumachera. „My jsme vždycky plánovali zpřístupnit veřejnosti předměty z kariéry Michaela,“ uvedla manažerka.

Fanoušky zachvátil malý detail v této zprávě. Slovíčko MY. Ihned se rozšířily spekulace o tom, zdali se sám Schumacher podílí na projektu, a nebo je to jen typický slovní obrat. Kdyby se opravdu zapojit měl, znamenalo by to, že jeho stav není tak vážný.

„Spekulace o jeho zdraví nás nikam neposunou, ale můžeme alespoň trochu věřit, že se zraněný špičkový sportovec opětovně podílí na takovýchto rozhodnutích,“ napsal o této zprávě německý magazín In Touch.

Mohlo by vás zajímat

Další články