Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fanoušci nevědí, co si mají myslet! Objevila se nová naděje na zlepšení stavu Michaela Schumachera?

Má podle vás jednička formule 1 ještě naději?
Michael Schumacher měl v prosinci 2013 vážnou nehodu na lyžích, která ho upoutala na lůžko. Jeho fanoušci od té doby hltají každou zprávu, která alespoň trošku naznačuje, že by se jeho stav mohl zlepšit. A právě tu také teď dostali.

A co že způsobilo tak velké haló? Jeho rodina byla vždy tajemná jako hrad v Karpatech. Sice se jednou za čas vynoří zpráva Schumacherovy manažerky, ale ta více méně vyvrací fámy, které se kolem zdravotního stavu sedminásobného mistra světa formule 1 šíří.

Nedávno se objevila zpráva, ve které Schumacherova manažerka Sabina Kehm mluví o otevření muzea Michaela Schumachera. „My jsme vždycky plánovali zpřístupnit veřejnosti předměty z kariéry Michaela,“ uvedla manažerka.

Fanoušky zachvátil malý detail v této zprávě. Slovíčko MY. Ihned se rozšířily spekulace o tom, zdali se sám Schumacher podílí na projektu, a nebo je to jen typický slovní obrat. Kdyby se opravdu zapojit měl, znamenalo by to, že jeho stav není tak vážný.

„Spekulace o jeho zdraví nás nikam neposunou, ale můžeme alespoň trochu věřit, že se zraněný špičkový sportovec opětovně podílí na takovýchto rozhodnutích,“ napsal o této zprávě německý magazín In Touch.

Související články

Další články