Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Fanoušci mají šílený strach o Míšu Ochotskou: Jsi příliš hubená. A co ta záhadná modřina?!

Co to má Míša na krku?
+ Dalších 11 fotografií
Půvabná moderátorka Michaela Ochotská (33) se na sociálních sítích pochlubila fotkou z víkendu se svým synem. Myslela si, že lidem ukáže, jak si se synem užívají společně strávený čas. Jenomže nečekala reakce, které přišly. Lidé o ni mají strach. Proč?

Bývalá moderátorka Michaela Ochotská (33) v současné době věnuje veškerou svou péči a pozornost synovi. Místo toho, aby na sociálních sítích ukazovala své tělo, raději postuje fotky se svým synem.

Možná by ale udělala lépe, kdyby se zase vrátila k odvážnějším fotkám. Včera totiž přidala na Instagram fotku se synem z auta. Nejspíše doufala, že ji lidé pochválí za to, jak se ve volném čase věnuje svému dítěti.

To se ale bývalá partnerka Lukáše Rosola (32) spletla. Fanoušky nejdříve vyděsila její modrá modřina krku. „Co ta modřina na krku?“ ptali se lidé, ale odpovědi se jim nedostalo. Někteří si také všimli toho, že je Míša příliš hubená.

„Míšo, jste strašně hubená. Krásná, ale hubená,“ psala jedna z žen. Otázkou zůstává, zda se Ochotská ke své modřině nějak vyjádří. Že by pořádná party?

Mohlo by vás zajímat

Další články