Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fanoušci Maca Millera z jeho smrti obviňují Arianu Grande a přejí ji to samé! Zpěvačka se raději stáhla ze sociálních sítí

Zdroj: Instagram/profimedia
+ Další 2 fotografie
Šokující zpráva přišla v pátek podvečer, kdy web TMZ informoval o náhlé smrti rappera Maca Milera (26). Ten se měl ve svém honosném sídle v Los Angeles předávkovat. Zatím není známo, o jakou látku se jednalo. Millerovi fanoušci ale obviňují z jeho smrti právě Arianu, která se s ním rozešla v květnu letošního roku.

Ariana Grande porušila své mlčení a před pár hodinami se poprvé vyjádřila k smrti svého bývalého partnera Maca Millera, který se v pátečních večerních hodinách předávkoval. Rozhodla se beze slov přidat pouze jednu fotografii.

Ariana na svůj Instagram vložila černobílý snímek Maca Millera, jak sedí na trávě a kouká na ni. Nenapsala k fotce žádný vzkaz, a dokonce u několika příspěvků vypnula komentáře. Fanoušci oblíbeného rappera se totiž ostře pustili do ní a jejích činů.

Absolutně odsoudili Arianu a obvinili ji dokonce, že právě kvůli jejich rozchodu se rapper předávkoval. Údajně trpěl depresemi a odloučení nesl těžce. Sama Ariana v minulosti prohlásila, že právě kvůli jeho potížím s drogami ho nechala. I když jí sliboval, že s tím, přestane, slib několikrát porušil.

Zpěvaččini fanoušci se ji snaží chránit před nenávistnými komentáři. Některé totiž zacházejí tak daleko, že jí přejí smrt nebo jiné otřesné věci.

Související články

Další články