Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Fanoušci Maca Millera z jeho smrti obviňují Arianu Grande a přejí ji to samé! Zpěvačka se raději stáhla ze sociálních sítí

+ Další 3 fotografie
Šokující zpráva přišla v pátek podvečer, kdy web TMZ informoval o náhlé smrti rappera Maca Milera (26). Ten se měl ve svém honosném sídle v Los Angeles předávkovat. Zatím není známo, o jakou látku se jednalo. Millerovi fanoušci ale obviňují z jeho smrti právě Arianu, která se s ním rozešla v květnu letošního roku.

Ariana Grande porušila své mlčení a před pár hodinami se poprvé vyjádřila k smrti svého bývalého partnera Maca Millera, který se v pátečních večerních hodinách předávkoval. Rozhodla se beze slov přidat pouze jednu fotografii.

Ariana na svůj Instagram vložila černobílý snímek Maca Millera, jak sedí na trávě a kouká na ni. Nenapsala k fotce žádný vzkaz, a dokonce u několika příspěvků vypnula komentáře. Fanoušci oblíbeného rappera se totiž ostře pustili do ní a jejích činů.

Absolutně odsoudili Arianu a obvinili ji dokonce, že právě kvůli jejich rozchodu se rapper předávkoval. Údajně trpěl depresemi a odloučení nesl těžce. Sama Ariana v minulosti prohlásila, že právě kvůli jeho potížím s drogami ho nechala. I když jí sliboval, že s tím, přestane, slib několikrát porušil.

Zpěvaččini fanoušci se ji snaží chránit před nenávistnými komentáři. Některé totiž zacházejí tak daleko, že jí přejí smrt nebo jiné otřesné věci.

Mohlo by vás zajímat

Další články