Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Fanoušci kritizují SuperStar: Pokud nejste postižení, tak nepostoupíte!

Porota zatím působí dost zajímavě.
Zdroj: Facebook.com - TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Porota je hodná na lidi s hendikepem. Jediný spravedlivý je Pavol Habera (55). Tak zní názor fanoušků po sobotním prvním díle SuperStar 2018. Co vy na to?

Tak to je hodně drsná sprcha. V sobotu začala SuperStar 2018 a někteří fanoušci jsou naštvaní. Vadí jim, že porota nehodnotí zpěv, ale to, jaký osud mají jednotliví soutěžící za sebou.

„Pokud nejste postižení, nemáte rozpadlou rodinu, někdo blízký vám nezemřel a nebo nekoktáte či nemáte viditelnou vadu, tak nepostoupíte,“ vzteká se na Facebooku divačka Veronika Imrichová.

„Pro postižené udělejte SuperStar zvlášť, ať můžete být lítostiví na všechny stejně. Je to psycho koukat se na vaše lítostivé pohledy,“ dodává Veronika nakvašeně.

Co si myslíte vy o takovém názoru? Má Veronika pravdu? Je porota v čele s Pavolem Haberou na lidi s těžkým osudem hodnější? Pište nám svůj názor do diskuze.

Související články

Další články