Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Fanoušci Karla Gotta jásají: Ivana jim oznámila skvělou zprávu

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
Karel Gott
Ivana Gottová si pro fanoušky Karla Gotta připravila milé překvapení. Rozhodla se, že obnoví jeho facebookový účet, aby mohla příznivce informovat o tom, co tým Karla právě chystá. Příspěvek má už přes 20 tisíc reakcí a všichni jsou naprosto nadšeni.

Profil české legendy na sociální síti Facebook byl od 2. října neaktivní, protože den předtím Karel Gott zemřel. Vdova po zesnulém Slavíkovi se rozhodla, že účet obnoví. Protože jí fanoušci Karla často pokládají dotazy ohledně projektů spojených se zesnulým manželem, chce, aby jeho příznivci byli v obraze.

„Mimo jiné se mě nebo naší agentury Karel Gott Agency ptáte na projekty, které chystáme. Z vašich reakcí jsem vycítila, že byste měli zájem dozvídat se dále o aktivitách spojených s naším milovaným Karlem. Proto jsem se rozhodla obnovit tento jeho profil, kde vám budeme přinášet zajímavosti spojené se jménem Karel Gott a jeho odkazem,“ napsala vdova Ivana Gottová (44).

Fanoušci jsou z obnovy jeho účtu naprosto nadšeni. Po dvou hodinách od uveřejní měl příspěvek přes 20 tisíc reakcí. Zároveň se hemží pozitivními komentáři, kterých je víc než tisíc. „Milá Ivanko, velké díky za obnovení stránek. Karla jsme velmi milovali a moc nám chybí,“ napsala jedna z fanynek. „Váš příspěvek mi udělal velkou radost. Písně Karla Gotta mě provázely celým životem a Karel Gott stále zůstává v mém srdci,“ poděkovala Ivaně další z komentujících.

Krom oznámení o obnově účtu Ivana poděkovala všem, kteří při ní stojí v těchto těžkých chvílích. „Vážení a milí příznivci mého manžela Karla, denně od vás dostávám povzbudivé dopisy a e-maily, za které vám ze srdce děkuji,“ vyjádřila pomoci profilu zesnulého manžela.

Smrt Karla Gotta

Karel Gott zemřel v úterý 1. 10. 2019 před půlnocí v kruhu své rodiny. „S nejhlubším zármutkem v srdci oznamuji, že nás včera (v úterý), krátce před půlnocí, po těžké a dlouhé nemoci, opustil můj milovaný manžel Karel Gott. Odešel doma, v tichém spánku, v kruhu své rodiny,“ oznámila tehdy jeho manželka Ivana Gottová.

Veřejnost se měla možnost rozloučit se zpěvákem Karlem Gottem v pátek 11. října v Paláci Žofín v Praze. Veřejné rozloučení s Mistrem Gottem trvalo 16 hodin. Na Žofín dorazilo na 50 tisíc fanoušků. Zádušní mše se uskutečnila pro pozvané hosty v sobotu 12. 10. od 11:00 v katedrále sv. Víta na Pražském hradě.

Související články

Další články