Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Fanoušci jsou zděšení! Aneta Krejčíková se ukázala nenalíčená a vyděsila Instagram

Aneta vyděsila fanoušky.
Zdroj: instagram
+ Dalších 22 fotografií
Aneta Krejčíková (26) si užívá dovolenou se snoubencem Ondřejem Rančákem na krásné Srí Lance. Aneta se rozhodla uveřejnit několik fotografií, kde je taková, jakou ji bůh stvořil, a to se jí moc nevyplatilo.

Aneta Krejčíková se proslavila hlavně v roli Gábiny Pumrové v seriálu Ulice. Nedávno na sociální sítě pověsila fotografie, kde ukazuje svá nahá prsa v bazénu. I když se jednalo o velice vkusné snímky, správce sociální sítě je odstranil. Tato skutečnost herečku pořádně vytočila.

Teď ale spíše než potěšila, fanoušky vylekala! Přidala fotografii, kde si se svým budoucím manželem Ondřejem Rančákem užívá slunečnou Srí Lanku. Fanoušky to ale zděsilo. Tohle že má být krásná herečka Aneta?

Lidé ji bez make-upu vůbec nepoznávali a napsali i několik nelichotivých komentářů k jejímu vzhledu bez úprav. Opravdu je to tak špatné, nebo si naopak si ceníte toho, když žena ukáže svou pravou tvář a nestydí se za to?

Související články

Další články