Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Fanoušci Harryho Pottera, jásejte! Kouzelný svět zase míří na plátna a my víme víc!

Fanoušci Harryho Pottera, jásejte! Kouzelný svět zase míří na plátna a my víme víc!
Zdroj: Profimedia.cz

Tři roky po skončení nejslavnější kouzelnické ságy všech dob se zase mohou fanoušci Bradavic a Harryho Pottera těšit na další magický příběh, v němž sice už hlavním hrdinou nebude obrýlený nesmělý sirotek a jeho kamarádi, ovšem vyznavači příběhu si přijdou na své.

Studio Warner Bros. totiž odsouhlasilo natáčení kouzelnické "učebnice" Fantastická zvířata a kde je najít, která je také dílem spisovatelky J. K. Rowling, jež dílo napsala jako doplněk sedmi knih o mladém čaroději.

A co vlastně od trilogie očekávat? Sama spisovatelka tvrdí, že diváci by neměli čekat žádné pokračování nebo něco, co by uvádělo příběh Harryho Pottera, je to jen rozšíření celého děje. Kdo ale bude ve filmech hrát, to je zatím tajemství.

Děj knihy Fantastická zvířata a kde je najít se odehrává asi 70 let před narozením Harryho, je proto téměř vyloučeno, že by se v dalším pokračování objevil někdo ze slavné trojice představitelů mladých čarodějů, ovšem bradavičtí učitelé se své role možná dočkají.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy