Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Fanoušci Harryho Pottera, jásejte! Kouzelný svět zase míří na plátna a my víme víc!

Nemáte po osmi filmech a sedmi knihách ještě dost? Tak se můžete těšit
na další trilogii!
Zdroj: Profimedia.cz

Tři roky po skončení nejslavnější kouzelnické ságy všech dob se zase mohou fanoušci Bradavic a Harryho Pottera těšit na další magický příběh, v němž sice už hlavním hrdinou nebude obrýlený nesmělý sirotek a jeho kamarádi, ovšem vyznavači příběhu si přijdou na své.

Studio Warner Bros. totiž odsouhlasilo natáčení kouzelnické „učebnice“ Fantastická zvířata a kde je najít, která je také dílem spisovatelky J. K. Rowling, jež dílo napsala jako doplněk sedmi knih o mladém čaroději.

A co vlastně od trilogie očekávat? Sama spisovatelka tvrdí, že diváci by neměli čekat žádné pokračování nebo něco, co by uvádělo příběh Harryho Pottera, je to jen rozšíření celého děje. Kdo ale bude ve filmech hrát, to je zatím tajemství.

Děj knihy Fantastická zvířata a kde je najít se odehrává asi 70 let před narozením Harryho, je proto téměř vyloučeno, že by se v dalším pokračování objevil někdo ze slavné trojice představitelů mladých čarodějů, ovšem bradavičtí učitelé se své role možná dočkají.

Související články

Další články