Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fanoušci Ewy Farné zveřejnili fotku, ze které zpěvačka nebude vůbec nadšená: Obří zadek a 100kilová noha

Co na to asi řekne zpěvačka?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 23 fotografií
Je známo, že zpěvačka Ewa Farna má jedny z nejvěrnějších fanoušků, kteří za svou oblíbenkyní stojí za všech situací. Milují ji, ať už má pár kilo nahoře, nebo je hubeňour. V poslední době není Ewa zrovna kost a kůže, ale ženská krev a mlíko, což samozřejmě chválíme. Jenomže fanoušci na sociálních sítích zveřejnili fotku, ze které Ewa nebude nejspíše skákat nadšením.

Všichni moc dobře víme, že Ewa Farna (24) je kus pořádné ženské a nijak se za to nestydí. Své křivky miluje a my také. Sice při některých vystoupeních šlápne vedle, ale to nebude zas tak úplně její vina jako vina kostymérek, které jí občas vybírají dost nevkusné šaty, které absolutně nelahodí její postavě.

Ewa si moc dobře uvědomuje, že má s váhou problémy, a proto nenechává nic náhodě. Už nějakou dobu se dře ve fitku a snaží se svá nabytá kila shodit.

Její základna fanoušků je opravdu veliká, a to jak v Česku, tak v Polsku. Nyní ale její obdivovatelé šlápli dost vedle. Kromě oficiálního účtu má totiž zpěvačka i fanouškovský, kde lidé přidávají její fotky z koncertů a podobně.

Nedávno tam umístili fotku, která půvabnou slavici pěkně naštve. Ze žlutého modelu jí totiž kouká noha, která na fotce vypadá, jako by měla Ewa sto kilo. Je jasné, že se pravděpodobně jedná o momentku, a jak je známo, tak ty ne vždy vyjdou dokonale.

Zpěvačka je na fotce rozjuchaná a v divné pozici, takže krom kil navíc fotka budí dojem, že má Ewa zadek jako kombajn. Příště jejím nejvěrnějším doporučujeme, aby si s výběrem fotky dali více záležet.

Související články

Další články