Půvabná Ewa Farna se opět stala terčem nekončících diskuzí. Zpěvačka se před pár dny objevila na veřejnosti v dosti podivném modrém kostýmku, který absolutně nelahodil její postavě. Zbytečně jí přidával kila navíc a působila v něm robustně.

Spousta nejenom odborníků oblíbenou zpěvačku dlouhodobě kritizuje za její vkus. Ovšem až doteď při ní stáli vždy její nejvěrnější fanoušci. Bylo úplně jedno, jestli se Ewa objevila v perfektní večerní róbě, nebo šíleném oblečku připomínajícím vlakvedoucího.

Určitá skupina lidí na sociálních sítích za ní stála vždy. Až do tohoto okamžiku. Jakmile se Ewa podělila o fotku na sociálních sítích, strhla se na jejím profilu neskutečná mela. I ty nejvěrnější ovečky ji začaly poměrně hodně kritizovat.

„Dobrý den Evi, vy se v tom zrcadle opravdu nevidíte? Jste tak krásná žena, ale tohle je děs,“ napsala opatrně jedna z dívek. „Já se cítím sexy. Dovolte každému být svůj. Dokud jsme zdraví, tak je to otázka vkusu. Snad nemusíme mít všichni stejný,“ držela se ještě s odpovědí Farna.

Dívka ale přitvrdila. „Modrý přízrak, fakt strašné,“ napsala. A to už jindy pohledná zpěvačka nemohla vydýchat a drzou fanynku pořádně setřela. „Evidentně dle odpovědi jste dost povrchní. Takže je mi líto, ale pokud se vám nelíbím, nechápu, proč sledujete můj Instagram, který je postaven na fotkách. Koukněte na jiné profily, třeba se vám tam bude líbit víc a nemusíte ze sebe pouštět tolik negativní energie. Nám i vám bude líp,“ nepárala se s tím Ewa.

A výše zmiňovaná dívka nebyla rozhodně poslední. „Tohle vypadá jako mrak, který by vyřešil sucho v Česku,“ psal další. „Proč tohle děláš?“ ptal se nevěřícně další fanoušek. Možná by zpěvačka měla opravdu popřemýšlet nad důkladnějším výběrem stylisty.