Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Fanoušci by jí přáli miminko: Alice Bendová ukázala přírůstek do rodiny, jmenuje se Eda

Nevšimli bychom si, že Alice přibrala.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
zvěřinec
Zatímco fanoušci by Alici Bendové (46) přáli s mladším partnerem Michalem Topolem (34) ještě miminko, herečka se rozhodla jinak. Rozšířila zvěřinec a k pejskům přibyl králíček, kterému dala jméno Eda. A z fotek je patrné, že z něj má největší radost její dcera Alička (10).

Alice Bendová už je dvojnásobnou maminkou. Kromě dcery Aličky má ještě syna Václava (12). Fanoušci ale sem tam zmíní, že by jí dalšího potomka s mladším přítelem Michalem Topolem přáli.

Miminko sice nepřichází, Bendová však neváhá pořizovat další domácí mazlíčky. Nejnovějším přírůstkem do hereččina zvěřince je králíček. „Vítáme u nás v rodině nového člena a tím je králík Eda. Pokud bude žrát jako my, tak mu musíme postavit barák. Má mít osm až deset kilo. V našem případě tak dvacet,“ smála se Bendová na Instagramu.

Vypadá to, že Eda bude největším parťákem pro hereččinu dceru Aličku. Na většině fotek ho totiž patrně drží právě ona.

Zvěřinec

Bendová už má doma psy a ještě před Edou si na zahradu nastěhovala slepice. "Víte, kdo to je a kde bydlí? Ano, je jich pět, jsou to holky a bydlí u nás. Původně jsme moc chtěli slepičky z klecového chovu (chudinky), ale bylo nám řečeno, že teď to nejde kvůli situaci kolem koronaviru, takže až snad v létě," prozradila v březnu. "Chceme být soběstační, takže ještě chybí kráva, prase, koza a kachny," dodala se smíchem.

Záměr pořídit si krávu nebo prase myslela Bendová nejspíš v nadsázce, ale jeden nikdy neví...

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy