Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Fanoušci Aničky Slováčkové mají důvod k radosti! Kde si můžete užít její talent naživo?

Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
Anna Slováčková se před časem objevila v pěvecké soutěži Tvoje tvář má známý hlas a lidé si ji okamžitě zamilovali. Talentovaná dívka má pro své fanoušky velké překvapení, zazáří totiž v pohádkovém muzikálu Kapka medu pro Verunku, kam se na ni můžete přijít podívat!

Pohádkový muzikál Kapka medu pro Verunku zakončí po dlouhých pěti letech svého uvádění parádní open-air derniérou, o kterou je už teď nebývalý zájem Uskuteční se 25. srpna v Přírodním divadle na Konopišti a pořadatelé slibují, že se diváci mají opravdu na co těšit.

„Kapka medu je náš nejoblíbenější muzikál, za 5 let ho vidělo více než 100 000 diváků. Pro Konopiště jsme připravili speciální dekorace, světelné efekty i to nejlepší herecké obsazení. Všichni si s námi mohou užít výjimečný večer, open-air derniéra muzikálu je v Čechách vlastně premiérou,“ říká producentka Lenka Pixová.

Vedle Slováčkové budou v představení k vidění hvězdy jako Michaela Sejnová, Jiří Zonyga, David Gránský či Michaela Nosková. A to je rozhodně důvod, proč si vydařenou akci nenechat ujít.

Související články

Další články