Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Fanoušci agenta 007 pláčou: Zemřela bondgirl Tanya Roberts, bylo jí 65 let

Fanoušci agenta 007 pláčou: Zemřela bondgirl Tanya Roberts, bylo jí 65 let
Zdroj: profimedia.cz
James Bond
Kruté Vánoce zažila rodina slavné americké herečky. Tanya Roberts (†65) se na Štědrý den náhle zhroutila po procházce se svými pejsky a musela být převezena do nemocnice. Její stav se ale zhoršoval a nedokázali jí pomoct ani lékaři. Televizní diváci si herečku pamatují především jako bondgirl z filmu Vyhlídka na vraždu, kde zazářila po boku Rogera Moorea.

Smrt slavné americké herečky byla pro všechny naprosto nečekaným šokem. Podle portálu TMZ se Tanya zhroutila poté, co se na Štědrý den vrátila domů z procházky se svými psy. Ihned byla převezna do nemocnice. Jak uvedl její zástupce, legendární hvězda byla „nasazena na ventilátor, ale nikdy se nezlepšila." Roberts nakonec podlehla zdravotním komplikacím. Bylo jí 65 let.

Tanyu Roberts si mohou televizní fanoušci nejlépe pamatovat jako krásnou bongirl, která vystupovala po boku legendárního Rogera Moorea. Společně si zahráli ve filmu o agentovi 007 Vyhlídka na vraždu z roku 1985.

Pózovala pro Playboy

Bývalá modelka a taneční instruktorka za svou kariéru u filmu stihla natočit řadu snímků a seriálů. Stála mimo jiné za zrodem další slavné značky, kterou jsou Charlieho andílci. Roberts byla totiž hvězdou původního seriálu z roku 1976. Ve své kariéře nakonec vystoupila ve více než 40 hereckých titulech.

Ačkoliv byla Roberts známá především pro svou kariéru na stříbrném plátně, byla také veleúspěšnou modelkou. Například v roce 1982 pózovala pro slavný magazín Playboy.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy