Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Fanoušci Adele zpěvačce nevěří. Podle nich nezhubla přirozenou cestou

Fanoušci Adele zpěvačce nevěří. Podle nich nezhubla přirozenou cestou
Zdroj: archiv Adele
+ Dalších 8 fotografií
spekulace
Nové snímky Adele (32) doslova všem vyrazily dech. Dříve korpulentní dáma se proměnila v drobnou ženu s vosím pasem. Ani její nejskalnější fanoušci ji nepoznávají. Začínají tedy spekulovat, že si zpěvačka štíhlou postavu nevydřela ve fitku, ale že si dopomohla bariatrickou operací, která se podstupuje za účelem radikálního snížení váhy.

Z britské zpěvačky Adele je nový člověk. Proto někteří začínají spekulovat o tom, že za změnou jejího vzhledu nestojí pouze pohyb a zdravá životospráva. Podle mnoha fanoušků podstoupila bariatrickou operaci, pod kterou si lze představit například bandáž žaludku.

Určitě šla pod kudlu, míní někteří

"Budeme pořád předstírat, že Adele zhubla přirozeně bez pomoci operace?" dotkla se jedna z fanynek tématu, o kterém zřejmě přemýšlí i řada dalších lidí. "Je dost pravděpodobné, že prodělala bariatrickou operaci, což by mohlo stát za tak radikálním úbytkem váhy. Takový zákrok s sebou ale nese spoustou dlouhodobých následků," podotkl další.

Plastická operace obličeje?

Skeptičtí fanoušci stejně tak nevěří, že se Adele nenechala vylepšit pomocí plastické operace obličeje. Kromě zhubnutí se totiž zpěvačka i dost změnila ve tváři.

Americký magazín Page Six v této otázce oslovil plastického chirurga slavných. Doktor Ramtin Kassir si myslí, že Adele mohla podstoupit výplni spodní čelisti, díky které víc vyniká. „Samozřejmě její tvář mohla vyniknout díky úbytkům váhy, ale je nyní tak výrazná, že bych se nedivil, kdyby si k ní nechala trochu dopomoct,“ řekl Kassir.

„Možná má za sebou i botox, kvůli vyhlazení pleti. Vypadá to totiž, že její obočí je v trochu jiné pozici než předtím," dodal.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy