Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Fanklub Bartošové obvinil z prohry Ivety ve Slavíku minerálku! Rychtář mu dává za pravdu! Kde je pravda?

Zdroj: profimedia.cz

A je to venku! Lucie Bílá (48) a Vondráčková (34) nebo Ewa Farna (21) byly v první trojce ve Slavíku 2014 navíc!

Tvrdí to nejvyšší pravda univerza, za kterou je považován Martin Diviš, šéf zpěvaččina fanklubu, který došel ke skličujícím závěrům a předevčírem s nimi telefonicky seznámil Josefa Rychtáře, který si o Slavících nedělal iluze už předtím, a i na letošním ročníku nenechal nit suchou: "Čekal jsem překvapení pro Ivetu, mystifikovali veřejnost, vidím to tak, že zneužili Ivetina jména a snažili se přes něj upoutat pozornost na ten pořad."

Diviš jde ale ještě dál.

"My jsme jako fanklub posílali hromadu SMS a mám své informace. Znám lidi okolo Těšínského, tam se opravdu počítalo s tím, že Iveta bude na prvních třech místech! A já mám informace o tom, že Bílou si prosadilo Mattoni, prostě zatlačilo na peněženku a je to ostuda," má jasno Diviš!

Jeho obvinění je hodně přísné, protože pořadatel kontruje nezávislým auditorem: "Stačí si přečíst jeho zprávu. Všem, kdo zpochybňují výsledky, musím znovu i jeho jménem vzkázat, že výsledky zveřejněné pořadatelem odpovídají došlým hlasům."

Diviš má ovšem o věci přehled: "Je to k zblití. Dělal jsem pět let pro Helenu Vondráčkovou, ta se distancovala od soutěže, ta ví, jak to chodí!" sdělil telefonicky přímo Rychtářovi a rozvířil tak další vlnu pochybností o tom, zda přeci jen neměla být první Iveta A s minerálkou si to ještě vyřídíme!

Související články

Další články