Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Fámy o jiskření mezi Jennifer Aniston a Pittem nabírají na síle! Zásnubní prsten od něj stále nosí

Fámy o jiskření mezi Jennifer Aniston a Pittem nabírají na síle! Zásnubní prsten od něj stále nosí
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
vztahy
Fámy o tom, že se Jennifer Aniston (51) a Brad Pitt (56) k sobě chtějí vrátit, stále nabírají na síle. Lidé si však tentokrát všimli, že herečka nosí prsten, který od Brada dostala ještě v době, kdy byli spolu. A není to žádná cetka, zásnubní prsten Pitta stál 500 tisíc dolarů. Je to snad náznak, že se pár dá znovu dohromady?

Americká herečka Jennifer Aniston pravděpodobně nosí zásnubní prsten, který dostala v roce 1999 od svého tehdejšího snoubence Brada Pitta. Už dlouhou dobu by si někteří fanoušci přáli, aby se znovu dali dohromady, protože na SAG Awards 2020 se k sobě velmi měli. Jejich polibky, objetí a nešťastné manželství Brada a Angeliny Jolie přání fanoušků jen podpořily.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Prsten za miliony

Za zásnubní prsten s diamanty Pitt utratil 500 tisíc dolarů, což je v přepočtu zhruba 12,6 milionu korun. Dnes je jeho cena mnohem vyšší, odhadem je to asi 19,7 milionu korun. Prsten, který měla Jennifer na ruce na SAG Awards, například podle webu Us Weekly připomíná právě ten zásnubní od Pitta. Prsten byl designově podobný náušnicím, které Jen dostala už dříve.

Návrat starého páru?

Fanoušci věří, že se tento pár dá znovu dohromady. Vede je k tomu právě to, že hvězda Přátel, Rachel Green, stále nosí šperk, který dostala od hollywoodského krasavce Brada. Shodou okolností dostala Jennifer při zásnubách s druhým manželem Justinem Therouxem prsten také za podobně vysokou sumu.

Je to snad náhoda, že Jennifer stále nosí zásnubní prsten od Brada? Možná by si oni samotní přáli, aby se dali zase dohromady.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy