Petra Faltýnová (36) se redaktorce serveru Super.cz přiznala, s kolika milenci doposud spala, a my v eXtra.cz z toho máme větší legraci, než když Džambulka před rokem v televizi Metropol pravidelně obšťastňovala veřejnost svými vystoupeními, během kterých se alkoholový odér z jejích úst táhl přes obrazovku až k divákům.

Faltýnová vypustila, že měla dohromady asi šestnáct milenců, a dokonce přidala bonus o tom, že byla všem svým mužům věrná, což nás v pase zlomilo definitivně. O počtu zářezů na pažbě, který bychom věřili tak možná studentce druhého ročníku řádného gymnázia, nás modelka, o jejímž sexuálním apetitu po Praze kolují historky, při kterých by se červenal i Radim Uzel, rozhodně nepřesvědčila, stejně tak o tom, kterak je svým momentálním partnerům věrná.

Dobře si vzpomínáme například na dobu, kdy čerstvě provdaná za Simona Štekla křtila v klubu Mecca svůj kalendář, zatímco v zahrabané kuče budovy divadla Na Palmovce vesele trtkala s Jiřím Langmajerem. Ten byl mimochodem na křtu samozřejmě přítomen. A takových historek máme v záloze mraky, takže až zase bude příště Petra vyprávět pohádku O Karkulce, připomeneme jí realitu.