Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Faltýnová na fotkách plných jemné erotiky odhalila pevný zadeček a silikonová ňadra, bonusem jsou lesbické hrátky s přítelkyní Topolánka juniora!

Petra Faltýnová na Bali nafotila odvážné snímky.
Zdroj: Jaroslav Urban, herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Modelka Petra Faltýnová (35) se nechala nafotit nahá už nesčetněkrát. Fotografie v kalendáři, které se fotily loni na Bali, opět dokazují, že Petra má stále co ukazovat, a dokonce si na některých snímcích užívá s přítelkyní Tomáše Topolánka Simonou Dvořákovou.

Faltýnová kývla na nabídku nafotit hodně odvážné snímky do kalendáře pro jednoho klienta a opět ukázala své tělo v plné kráse. Na exotickém místě vznikly snímky, kde Petra jako hlavní modelka ukázala téměř všechno, a dokonce v oceánu laškovala se Simonou Dvořákovou, která se stala finalistkou České Miss pro tento rok.

Před několika dny se provalil rozchod Faltýnové s moderátorem Leošem Marešem (37), o kterém se spekulovalo už v minulém roce. Co přesně stálo za rozchodem páru, který spolu fungoval necelé dva roky, se zatím tají.

Související články

Další články