Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Faltýnová dostala neuvěřitelný dárek k narozeninám: Miluju ji víc než svou matku, prohlásil Leoš a vykecal, jak jí říká v posteli!

Leoš prý po svatbě samou láskou zvažuje příjmení Faltýn.
Zdroj: herminapres.cz

Čestné občance amerického Klondiku, atraktivní ničitelce mužů s nejkrásnějšími silikony v zemi, Petře Faltýnové, je pětatřicet a Leoš Mareš (36) si dává hodně záležet na tom, aby si jeho milá narozeniny užila.

Ráno vyjmenoval do éteru všechny blízké, kteří mají v dubnu narozeniny, včetně sebe, aby nakonec prohlásil, že člověka, kterého miluje nejvíc na celém světě, si nechal na konec, a že je to Petra Faltýnová, kterou celý rozvrkočený oslovoval v éteru "Lelečku" či tak nějak, takže jedno oko nezůstalo suché a několik posluchaček se jistě vrhlo zoufalstvím z útesu s vědomím faktu, že Leoš je teď zcela oddán jen a jen Faltýnové.

Poznámka o nejmilovanějším člověku na světě se hodně nelíbila Hezuckému (44), který stále ctí tradiční uspořádání rodiny matka - otec - dítě (Leoš to má hozené: já - já - Petra - já - děti - matka - hosteska 1 - hosteska 2 - Monika) a Mareše hned upozornil, že k matce je to taková jiná láska, že ano. Hozenou udičku Leoš zcela přešel, krátce přikývl a dál se věnoval oslavám Petry Faltýnové, které pak zahrál písničku jen a jen pro ni.

Nevíme, co ve skutečnosti žehlil, ale byl to doják. Jen maminka má o čem přemýšlet.

Související články

Další články