Jsou to už dva měsíce, kdy se Leoš Mareš (38) definitivně rozešel na Karlovarském filmovém festivalu s Petrou Faltýnovou (36), a kopačky od moderátora Evropy 2 zanechaly šrámy nejen na modelčině duši, ale hlavně i na jejím vzhledu.

Na prestižní módní události se totiž Faltýnová objevila poněkud zanedbaná, se strhanými rysy v obličeji, jako kdyby předtím pařila pět dní v kuse. Ještě v létě zářila po boku Mareše jako opravdová hvězda, za což ale hlavně mohl právě Leoš, který se už delší dobu vyprofiloval v jednoho z nejlépe oblékaných mužů Česka, a je jasné, že stejně elegantně musí vypadat i jeho partnerka.

V Karlových Varech měla Petra luxusní róbu, špičkový styling a obrovské změny si všimla i modelka Simona Krainová (41), která si tehdy nezapomněla na sociální síti rýpnout, že Faltýnová už konečně nevypadá jako ku..a od kolotočů. Bohužel se ukázalo, že právě Leoš byl pro Petru něco jako Richard Gere pro Julii Roberts ve filmu Pretty Woman a dokázal z ní udělat reprezentativ­ní dámu.

Bez něj se Petra zase vrátila ke svému oblíbenému „rajda stylu“, který může oslnit partu nadrženců ve známých pražských klubech, ale na módní přehlídku v rámci Prague Fashion Weekendu je absolutně nevhodný.