Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Faltýnová a Mareš: Víme, co se právě děje a proč Petra oznámila rozchod! Nepoberete, kdo komu zdrhnul a kam!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
U Leoše a Petry už je zase pěkně veselo a jen eXtra zjistilo, co se děje. A že je to tentokrát pořádná porce zábavy! Zatímco obvykle vezme dráhu modelka a Leoš s ní účtuje prostřednictvím Instagramu, u rozchodu č. 8 je tomu přesně naopak. Jen Petra se tentokrát rozchází přes novináře. A má pro to typicky ženský důvod - žárlivost. A za ní - červený koberec v Cannes!

Redakce eXtra už několik dnů tiše přes zdroje z řad blízkých přátel páru monitoruje další krizi nedávno romanticky usmířeného a dovolenkujícího páru, kterou tentokrát eskaloval Mareš (39).

Ten se v přísném utajení chystá zítra odletět do Cannes, kde začíná 68. filmový festival.

"Mají doma tichou domácnost, nazvala bych to komunikačními obtížemi, kvůli kterým spolu fakt už asi týden nemluví," říká blízká kamarádka modelky a podle dalšího zdroje redakce, který informaci potvrdil, Faltýnové včera nezbylo než poslat echo novinářům a přes Super.cz se s Leošem rozchází.

"Leoš ji prostě do Cannes nepozval, dusno je dusno a Petra neřeší nic jiného, než s kým půjde po červeném koberci, protože s ní to evidentně nebude a je jí jasný, že jestli nezavolá Supru a nedá mu demonstrativně okamžitě kopačky, tak bude zítra za trubku," dozvěděli jsme se a informaci se nám podařilo ověřit, neb Mareš dle všeho do Cannes skutečně odlétá!

Moderátor odmítá dlouhodobě cokoli ke své privátní sféře komentovat a nečekáme zlepšení. Co nás zajímá, je, koho vyvede na červený koberec, ale hlavně - zdali je pravdivé další zjištění našeho externího a na dvojici nasazeného spolupracovníka, podle kterého se nepříčetná Faltýnová, které včera doslova ruply nervy a vytrestala Mareše veřejně, chystá zřejmě do Cannes odcestovat individuálně!

Začíná to vypadat, že Zlaté palmy budou letos ve Francii zastíněny dalším dílem jisté české telenovely!

Související články

Další články