Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Falešný manažer Ztraceného, který v minulosti udusil ženu v kufru, k sobě lákal další dívku. Prostě jsem ji chtěl sbalit, tvrdí

Marek Ztracený: Falešný manažer chtěl dívku sbalit
Zdroj: Renata Bušková eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
podvod

V minulosti byl odsouzen za únos dívky, která následně přišla o život poté, co ji zavřel do kufru auta. Teď lákal do svých osidel další ženu. Řeč je o Martinovi V. (52), jenž se vydával za manažera populárního zpěváka Marka Ztraceného (38) a chtěl nalákat dívku na smyšlený casting. Podvodník se přitom brání a odmítá, že by jí chtěl ublížit. Blesku tvrdil, že ji jen chtěl pozvat na rande.

Zpěvák Marek Ztracený před několika dny obdržel velmi znepokojivou informaci. Jeho „údajný“ manažer pozval jednu z jeho fanynek na casting na Slovensko, jenže se ukázalo, že se vůbec nejednalo o manažera Ztraceného, ale o jistého Martina V., který byl již v minulosti odsouzen k patnácti letům vězení za únos a vraždu.

Dívce, kterou falešný manažer kontaktoval, připadala celá situace zvláštní, a proto kontaktovala tým Ztraceného, aby si věci ověřila. Zjistila, že Ztracený nikdy neměl manažera, nýbrž ve skutečnosti má manažerku Simonu Krajczovou. „Naštěstí mladá dívka kontaktovala mou skutečnou manažerku s tím, že si chce pozvání do zahraničí ověřit. Prý jsem se rozhodl jí pomoci v kariéře, protože je začínající zpěvačka. Vůbec nechci domýšlet, co se jí mohlo stát!“ prozradil Marek Ztracený Blesku s tím, že ihned zalarmoval policii.

Nikoho jsem nezabil, tvrdí

Policie následně zjistila, že falešným manažerem je Martin V., který v roce 2005 unesl osmadvacetiletou Vlastu S. a spolu s dvěma kumpány ji svázal a dal do kufru auta. Tam se bohužel nebohá dívka udusila a Martin V. pak její tělo odhodil u silnice.

Blesk muže kontaktoval s tím, že o kauze ví, ovšem Martin V. nejdříve zapíral. Následně webu přiznal: „Řeknu vám to jednoduše: Prostě jsem ji chtěl sbalit a hotovo! Nemusíte za tím hledat žádnou senzaci.“ Ani o své minulosti nechtěl příliš mluvit. „Nikoho jsem nikdy nezabil a za nic nemůžu. Stalo se pouze to, že při mém počínání zemřela žena,“ sdělil následovně. Muže za lákání dívky při poslední události policie nestíhá. Vydával se sice za někoho jiného, ale nic trestného nespáchal. Policie mu však zakázala dívku jakkoli kontaktovat.

Související články

Další články