Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Falešný manažer Ztraceného je odsouzený vrah: Za únos a usmrcení dívky si odseděl 15 let. Teď k sobě lákal zpěvákovu fanynku

Koncert Marka Ztraceného v pražském Edenu.
Zdroj: Se souhlasem týmu Marka Ztraceného
+ Dalších 6 fotografií
Zločinec

Zpěvák Marek Ztracený (38) prožívá velice nepříjemnou situaci. Poté, co jeho tým kontaktovala dívka s tím, že jí volal jeho falešný manažer a vyzýval ji, ať přijede na Slovensko, se ukázalo, že šlo o nebezpečného zločince. Zjistilo se, že byl v minulosti odsouzený za únos a vraždu. Mladá dívka měla tedy velké štěstí. Další informace k případu přinesl deník Blesk.

Marek Ztracený obdržel znepokojivou informaci, že jeho manažer pozval jednu z jeho fanynek na casting na Slovensko. Posléze se ukázalo, že nešlo o skutečného manažera Ztraceného, nýbrž o nebezpečného zločince, který byl odsouzen k 15 letům za mřížemi a dívce zřejmě plánoval ublížit. Mladá slečna se sama zachránila tím, že kontaktovala skutečný tým zpěváka a chtěla si věci ověřit.

„Muž, který se za manažera Marka Ztraceného vydával, je odsouzený zločinec, který kvůli výkupnému unesl mladou ženu, a ta se udusila v kufru auta. Její tělo pak vyhodil,“ řekl zdroj deníku Blesk. Následně se zjistilo, že se jedná o Martina V., který se v roce 2005 dostal do finančních problémů a únosem dívky chtěl peníze vymáhat po její matce.

Zločinec s dalšími dvěma pomocníky tehdy dívku unesli, svázali a hodili do kufru. Ta se bohužel bez přístupu kyslíku v autě udusila. Když na to přišel Martin V., mrtvé tělo vyndal a pohodil ho u silnice. Přesto mu nic nezabránilo v tom, aby zavolal její matce a požadoval výkupné. Poté byl odsouzen k 15 letům vězení za únos a vraždu.

Mělo to dobrý konec

Podobný scénář se mohl stát i nyní, kdyby si dívka, která od falešného manažera obdržela telefonát, neověřila informaci u týmu Marka Ztraceného. „Naštěstí mladá dívka kontaktovala mou skutečnou manažerku s tím, že si chce pozvání do zahraničí ověřit. Prý jsem se rozhodl jí pomoci v kariéře, protože je začínající zpěvačka. Vůbec nechci domyslet, co se jí mohlo stát!“ řekl Marek Ztracený Blesku. Zároveň dodal, že to byl právě on, kdo zalarmoval policii. A protože je už také tatínek, apeluje na všechny dívky, aby na sociálních sítích nikomu nevěřily.

Související články

Další články