Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Facky za nevěru! Monika z Výměny prozradila, jak je to u nich dnes s DOMÁCÍM NÁSILÍM

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 16 fotografií
Násilí ve Výměně
Výměna manželek je snad epizoda od epizody špinavější a špinavější. Ve včerejší se řešily myší bobky i plíseň v másle. Špína a chaos však nebyly jedinými problémy, které tuto Výměnu provázely.

Monika, která se přihlásila do Výměny proto, že si potřebovala uvědomit, jestli má zůstat se svým přítelem Jakubem, či nikoliv, se po příjezdu do nové rodiny málem zhroutila. Čekal na ni dům před rekonstrukcí, kterému evidentně čistota nic neříkala.

Nakonec si ale i druhá maminka Lucka stěžovala na nedostatky v kuchyni. Těžko říct, zda jsou horší myší exkrementy v dětských hračkách, nebo plíseň v másle. Každopádně Monika se od začátku tvářila jako ta pořádnější a alespoň svého synka vychovávala v čistotě.

Zatímco v jedné rodině se řešila úděsná špína, ve druhé se řešilo fyzické násilí. Zdeněk prohlásil, že Jakub svou přítelkyni Moniku mlátí. Ten to však rezolutně odmítl. „To bych nedokázal. Měl jsem tátu, kterej mě mlátil, proto nechci být jako on,“ prohlásil. A Monika dodala, že je to u nich spíš naopak. „Kolikrát já jsem mu vlepila facku, ale to bylo oprávněný. Když něco provedl, třeba šel za jinou, nebo aby si uvědomil, co dělá špatně,“ doplnila ho Monika.

Nějaký smysl tato Výměna ale přeci jen měla. Monika i Jakub si uvědomili, že bez sebe nemohou žít a Jakub dokonce začal Monice dost pomáhat.

„Nevěděla jsem, jestli ho ještě miluju, jestli mě baví pořád s ním ještě žít. Výměna nám pomohla, já už vím, že chci být s ním. Náš vztah je něco úplně jinýho než předtím,“ nechala se slyšet po Výměně Monika.

Související články

Další články