Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Fackovaná jako sport? Do Česka míří nový trend, při kterém už se v Polsku umíralo

Fackovaná v Česku: Organizace Red Face vyhlásila boj o milion
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Sport

Na český trh přichází nová sportovní organizace Red Face a s ní budou vzduchem létat facky! Přesně to je totiž koncept, kterého se u nás v příštím roce dočkáme. Fackovaná. Poněkud netradiční disciplína, která se ve světě těší rostoucí popularitě, na tuzemské scéně odstartuje již v roce 2023. Zúčastní se jí mnoho známých tváří, ale přihlásit se může každý. Boj o milion korun s sebou však přináší i kontroverze. V Polsku totiž při podobné zábavě zemřel jeden z účastníků.

Fackování jako sport? I když se to může zdát jako bizarní nápad, tato kuriozní disciplína právě nyní přichází i do Česka a prvního turnaje se dočkáme již brzy. Turnaje budou kromě známých osobností, sportovců a influencerů otevřeny také pro širokou veřejnost a motivace je více než lákavá. Boj o milion korun! Stojí to za pár facek?

Organizace Red Face do Česka přináší trend, který se ve světě těší nezvyklé pozornosti. Fackovaná je oblíbená zejména v Polsku a Rusku, ale početnou základnu fanoušků má i v USA. A pravidla? V takzvaném “slap fightu” vyhrává ten, jehož protivník se po obdrženém úderu nezvedne. Jak informoval web fights.cz, tato zábava má na svědomí i svou první oběť. V Polsku skončila brutální fackovaná smrtí polského strongmana!

Facky budou létat v Česku již brzy

Již 4.2.2023 proběhne casting na první galavečer a zúčastnit se ho může každý. Tři nejlepší ze tří různých kategorií (muži do 90 kg, muži nad 90 kg a ženy) si následně odnesou domů jeden milion korun, jak redakci eXtra.cz informovali organizátoři. Mezi ambassadory organizace se objevila UFC bojovnice Lucie Pudilová nebo účastník Love Islandu Zbyněk Vlček.

Boj svedou i známí influenceři


V úvodním videoklipu, který celý projekt odstartoval, se v roli uvaděče zápasů ve stylu promotéra Oktagonu Ondřeje Novotného objevil známý bavič a moderátor Michal Kavalčík. Zparodoval legendární hlášku "Jedeme bomby" a nastínil, že blížícího se galavečera se zúčastní hned několik známých tváří. I samotní tvůrci ujišťují, že lidé se mají skutečně na co těšit. "Zápasit budou velká jména včetně zahraničních bojovníků," hlásí. Konkrétní jména si zatím nechávají pro sebe.


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy