Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Facka pro Meghan Markle: Vévodkyně by si měla přestat hrát na chudinku, říká královská komentátorka

Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Meghan Markle

Meghan Markle patří mezi černé ovce britské královské rodiny. Ale ani v Americe ji příliš nemusejí, a to kvůli tomu, že se pořád pasuje do jakési role chudinky. Její "popularitě" nepomáhá ani třaskavá minisérie Harry a Meghan od Netflixu či Harryho kniha The Spare. Na tyto skutečnosti upozorňuje královská komentátorka Daniela Elser, jak uvádí web geo.tv.

A dost. Meghan Markle by si měla přestat hrát na chudinku, vzkázala tvrdě na adresu vévodkyně novinářka a královská komentátorka Daniela Elser pro New Zealand Herald, na což upozornil web geo.tv. Specialistku na britskou královskou rodinu rozčiluje alibismus v podání Meghan. Manželka prince Harryho se stylizovala do role chudinky, i když je bohatší než ženy, kterým pomáhá.

Meghan Markle touží po bohatství

Tato 41letá herečka, která se do širšího povědomí veřejnosti dostala sňatkem s Harrym, se nechce vzdát životního stylu, na který je zvyklá, a proto společně s manželem hledají způsob, jak vydělat co nejvíce peněz. Příkladem může být jejich spolupráce s Netflixem na minisérii Harry a Meghan.

Díky kontroverznímu dokumentu a již zmíněným memoárům Spare si dvojice měla údajně přijít na stovky milionů dolarů (miliardy korun - pozn. red.). Hlavním zdrojem jejich příjmu, kromě již výše zmíněných aktivit, je také podcast Meghan Archetypes, který má vynášet miliony dolarů, jak uvádí The Mirror. Pár se však nehodlá smířit s tím, že bude mít "pouze" status dolarových milionářů, vévodové se chtějí stát miliardáři.

"Podle mého názoru je nezpochybnitelným faktem, že vévodkyně ze Sussexu je ta nejelegantnější žena. Bývalá herečka seriálu The Suits má styl, který by rozproudil srdce každého redaktora Vogue. Nicméně věc, kterou si Harryho žena tak úplně neuvědomuje, je to, že jen proto, že si nyní může dovolit oblékat se jako 0,1 procent populace, kupovat všechny svetry za 2000 dolarů od Cartiera, neznamená, že by měla," uzavírá svou kritiku Elser.

Související články

Další články